Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar enni a 7...

Miért nem akar enni a 7 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve. Pár napja nem akar semmit enni a kisfiam. A kanalás ételeket sem és a tápszert sem eszi meg. Ha pár falat lemegy az is fél óra bohóckodás után, mert a száját sem hajlandó kinyitni.


Mit csináljak?


2013. jan. 12. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nőhet a foga. De akkor ez csak átmeneti.

Sok folyadékot igyon, és ha pisil eleget, akkor nem lesz gond.

2013. jan. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is a fogára tippelnék. Ha a kezét vagy a cumit se hajlandó a szájába venni akkor tuti, hogy a foga.
2013. jan. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogy most nem a foga a tettes, azért is kérdeztem, hogy ezen kívül mit gondoltok. A kezét a szájába teszi, cumizik is és a játékokat is rágcsálja.

Ez már a 3 nem évős napunk :(

2013. jan. 12. 08:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de miert nem vitted orvoshoz? Ki is szaradhat.... Torka, fule is lehet, nem kell, hogy kohogjon ehhez.
2013. jan. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én az első 24 óra után felhívtam volna a védőnőmet, ha nem tudnám kitalálni mi baja, hiszen ő ismer minket...


Amúgy meg az is lehet, hogy eljött a dac, meg kajával játszós időszaka, és csak téged szivat :D

Ha semmit nem enne, és nem inna, akkor már komoly bajok lennének!

2013. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó!Azért valljuk be,nem az az általános,hogy a "védőnő ismer minket".Az esetek többségében semmit nem ér a védőnői szolgálat és nem okosabbak,mint aki itt irosgat.Sajnos!

Az enyém pl. 3 hetes korában látta utoljára a most 11. hónapos fiamat....nyilván ő is baromira ismer minket. :/ Arról nem beszélve,hogy el sem lehet érni telefonon.

Bocsi az OFF-ért.

Tényleg lehet a foga,de simán akár egy fülgyulladás,torokfájás.Inkább gyerek orvoshoz vidd el hétfőn,ha addig nem javul a helyzet.A folyadékbevitelre nagyon figyelj oda,próbáld meg minél többet itatni.Ha pár korty lecsúszik,az már több a semminél.

2013. jan. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem hiszem, hogy beteg lenne, mert jó kedélyű nevetgél egész nap.

Az evéssel "csak" az a gond, hogy nem akar enni, de ha bohóckodok neki, nevet, nyissa a száját és egy kanállal már bennt is van :) Egy evés így 40 perc vagy annál is több és 3/4-ét megeszi. De ha nem ügyetlenkedek neki, nem nyissa ki a száját és akkor nem eszik. A cumisüvegből meg sehogy sem eszik még bohóckodással sem.


Védőnőt azért nem hívtam, mert nálunk (külföldön) ilyen nics, ha meg az orvoshoz viszem egy csomó nyavajával jövünk haza.

2013. jan. 12. 08:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor tuti nincs nagy gond,csak szórakozik veled! Nekünk is volt ilyen korszakunk.Ilyenkor minden más érdekesebb. :)
2013. jan. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Timóca Szamóca ***** válasza:
figyi,ha éhes,úgyis eszik,amennyi neki kell,ne aggódj,ha látod,hogy nem nyügös,nincs gond.van ilyen,hogy kevesebb is elég neki.
2013. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én védőnőm baromira jó, azért is írtam, hogy felhívnám, ha aggódnék.

Külföldön persze minden más...

Tuti szórakozik akkor .

2013. jan. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!