Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MAM-os anyukák! Szeretnék...

MAM-os anyukák! Szeretnék segítséget kérni?!

Figyelt kérdés

Szóval: Kislányom 8,5 hónapos este kap tápszert és most olvastam,hogy már régen nagyobb cumiból kéne kapnia... a cumisüveghet kapottal issza,azt hiszem 1-es. Viszont szépen iszik belőle,nem erölködik meg semmi(lehet ezért is nem kapcsoltam).Az lenne a kérdésem,hogy melyiket vegyem neki? Mert utána néztem 2+,4+ és 6+ osak az etetőcumik...


Valamint játszócumiból is 2-6 hós van neki,de nem kicsi a kis arcához mérve.akkor muszáj 6+-osra cserélni? Köszönöm!!!


2013. jan. 12. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:

cumi ha fogzik vagy van foga minden kép az igazodik úgy a fogához

én kisfiam 8 hónapos és már 3 hónapja 3-as cumi gumi van vizet itatóból issza

2013. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen van foga. Akkor 6+ os játszócumi kell neki? és ha nagy még az arcához?

3-as etetőcumi oké! de az melyik???? Melyiket kell vennem 2+,4+ vagy 6+? Így árulják a boltban nem?

2013. jan. 12. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
6+ előszőr lehet szokatlan lesz neki de ez kisebb korban is szokatlan. :) Annyi az egész lényege hogy mikkor pici a baba olyan cumikat csinálnak amiből lassan és kevés jön ahogy nagyobbacska lesz nagyobb a lyuk és gyorsabb a folyás :)
2013. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem lesz az nagy neki :)

nem úgy árulják,hogy 1,2,3 de rá van írva,hogy hány hónaposnak való pl:6 hó

2013. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bocsi a 3-ás 4 hó feletti,de nincs nagyobb...


[link]

Milyen gyakran kell a szívókát cserélni?


Higiéniai okokból a szívókát rendszeres időközöknként ki kell cserélni. A szívókát minden használat előtt ellenőrizze – különösen, ha a babának már vannak fogai – és ha bármilyen károsodást vagy sérülést észlel, azonnal cserélje le

Mikor váltson a baba a cumisüvegről az ivást tanító pohárra?


A hathónapos kisbabák már szeretnek pohárból inni. A MAM ivást tanító programja ideális segítség ehhez így tökéletesen sikerül az átállás a szoptatásról vagy a cumisüvegről az önálló ivásra.

Melyik méret a megfelelő?


MAM négy különböző méretű szívókát fejlesztett ki. Így a lyuk mérete mindig tökéletesen igazodik a táplálékhoz. A táplálék megfelelő átfolyási sebessége gondoskodik arról, hogy a babák mindig erősen szívjanak, és ez segíti az egészséges fejlődést.


Négy méret az élvezetes szíváshoz:


1. méret: születéstől – az első különösen híg táplálékhoz

2. méret: 2. hónaptól – tökéletes a már kicsit gyakorlottabb babáknak

3. méret: 4. hónaptól – a baba már erősebben tudja szívni és gyorsabban iszik

X méret: 6. hónaptól – az ideális szívóka a pépes ételekhez

2013. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi,akkor 3 as méretet fogok venni.Tescoba vagy DM-be lehet kapni? És akkor így lesz rajta,hogy 3-as méretű?


Én a játszócumira gondoltam,hogy nem lesz e nagy neki a 6+ -os. :)

2013. jan. 12. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:
igen 3-as lesz rajta tesco,dm,müller,bababolt én mindegyikbe láttam...tuti nem lesz nagy neki a cumi,de mindenképp cserélni kell,mert az már nem neki való....
2013. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!