Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kihez forduljak, ha a 15...

Kihez forduljak, ha a 15 hónapos fiam csak nagyon későn alszik el este és éjszaka se alszik jól?

Figyelt kérdés
Teljesen kikészülök már, próbáltam homeopátiás dolgot,az se hatott semmit. Minden este pörög 11-ig éjfélig... Napközben egy, vagy fél órát hagyom aludni. Éjszaka se alszik rendesen. Egyszerűen nem fárad el vagy nem tudom, de olyan szinten fáradt vagyok már. Más gyereke is van így? 15 hónap alatt sose aludt el 10-nél előbb. Mit tegyek? Milyen szakemberhez forduljak? A gyerekorvosnak hiába mondom, nem érdekli.
2013. jan. 12. 23:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Így nehéz. Az én fiam külön alszik, de van hogy átjön hozzám aludni, ilyenkor nincs alvás, mozgolódik, forgolódik, akár este 11-ig is bohockódik ha hagyom. DE! Hagyom egy kicsit magamnál, és egy idő után áviszem az ágyába és elalszik szépen.

Nincs a tiédnek saját ágya?

2013. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Van neki rácsos ágya az én ágyam mellett. De még egyszer se aludt benne éjszaka, csak napközben ha elaludt a nagy ágyon, akkor beleraktam. Nem nagyon szeret benne lenni. Néha eljátszik benne , de megunja kis idő múlva..
2013. jan. 13. 16:32
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy alakult azóta az alvás? Figyelj az én kislányom most lesz 3 éves és még mindig rosszul alszik.Reggel én keltem 8 max fél9kor . Délben 1 körül alszik el és kb másfél -2 órát alszik. most volt egíy olyan időszakunk kb 2 hete, hogy egy hétig 3 és fél órát aludt délben. Sajnos mai napig fél11kor alszik el este. Van ilyen gyerek. Én is mindent kipróbáltam, az nem igaz, hogy szoktatás kérdése.
2013. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!