Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az almalé nem számít egy...

Az almalé nem számít egy étkezésnek?

Figyelt kérdés
Lehet h hulyén tettem fel a kérdést. Tehát a fiamnak ma készítettem 1 egész almát, megfőztem, majd sok lével összeturmixoltam. Elvileg pépesre akartam, de több lett a lé :( Már sokmindent kapott, karácsony óta "eszeget", ugyhogy nem tartottam fontosnak még főzni bele almát, hanem beletettem cumisüvegbe és megitta 1 huzamra. Ezzel eltelítődhetett a gyomra? Csak mert 4 óránként eszik tejet és már 1 óra lesz és nem éhes:) Nem tudom, hogy mennyire lett teli a gyomra, tehát h 1kor ha kéri ha nem, megetessem-e? Végülis ez egy nagyon híg, 1 almából készült lé lett:)
2013. jan. 14. 12:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, tehát 4 óránként úgy, hogy 8-12-16-20. Tehát lassan 5 órája nem evett.
2013. jan. 14. 12:44
 2/13 anonim ***** válasza:
Én 10 óra körül szoktam neki gyümölcsöt adni, "tízórai" gyanánt. Így ebédre megéhezik.
2013. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
reggel 8-kor ette az almát? Akkor már éhesnek kellene lennie. Bár reggel mi mindig tápszerrel kezdtünk, aztán 10 körül gyümi, vagy joghurt (ha már ehet), 13 körül ebéd.
2013. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én 11kor adtam neki, nem nem éhes! Megetessem szerinted? Az a baj, hogy nagyon elfogunk csúszni, de a pociját sem akarom megfájdítani.
2013. jan. 14. 12:52
 5/13 anonim ***** válasza:

ne aggódj, az újdonságoknál kicsit borul a napirend, mert olyat kell megemésztenie, amivel még nem találkozott a kis gyomra.

bár az egész alma kicsit soknak tűnik, de ha egyébként jó étvágya van...

ha éhes, jelezni fogja :)))))

2013. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Biztos én fogalmazok össze-vissza. Tehát, reggel 8kor eszik tápszert. fél 11-11 között szokott kapni valamit, v zöldséget v gyümölcsöt. Most ezt 11kor ette meg, elvileg ha kostolgat akkor nem eszik sokat, tehát dél fele újra tápszer. De most végülis 1 egész almát vágott be, összeturmixolva, túl hígan:(
2013. jan. 14. 12:54
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is az egész almán van a hangsúly. :) Máskor negyedet is alig alig akar megenni. De sztem tetszett neki, hogy ennyire híg és könnyen szívható cumisüvegből :)
2013. jan. 14. 12:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a 4 hónapos kislányomnak adok egy étkezésre 1 egész banánt meg egy egész almát. Az a tízórai de egyeltalán nem cumisüvegből szerintem ez nem jó szokás gyors az biztos de nem jó szokás. Hány hónapos, igaz nem nagyon értem az egészet. Mit kel almát főzni vagy nem értem. Bocsi :)
2013. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igen látom h nem érted:) miután már feltetelezted h cumisüvegből etetem rendszeresen.:) 5és fél hónapos
2013. jan. 14. 13:22
 10/13 A kérdező kommentje:
banán 7 hós kortól adható nem?
2013. jan. 14. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!