Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ugy marad?

Szerintetek ugy marad?

Figyelt kérdés
Kislányom a jobb fülét maga alá gyüri!de csak az egyiket.miért?figyelek rá és vissza hajtom de este amikor én is alszom nem tudom figyelni.senkinek nem áll el a füle a családba.jár már valaki igy és nem maradt ugy a füle a babájának?
2013. jan. 14. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak olyan kis édes fülei voltak mikor megszületett, nem is értettem, hogy hogy képes visszahajolni, az egyik, amikor elszik. Rendezeresen megigazítottam neki, ha láttam, de hát nyilván nem tudtam mindig. Úgyhogy aggódtam, hogy elálló fülei lesznek.

DE most, 9 hónaposan már nyoma sincs ennek, azt sem tudom mikor szűnt meg a "probléma", de már nincs ilyen :)

2013. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
dehogy marad, ha ezen múlna mindenkinek elállna legalább az egyik füle :) gondolj bele a lába se marad görbe, az orra se pisze (legalábbis nem mindenkinek), stb.
2013. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!