Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor azt írjátok, hogy...

Amikor azt írjátok, hogy stabilan ül, akkor az pontosan mit jelent? Hogy magától felül, vagy hogy én ültetem fel, és megmarad egyenes háttal?

Figyelt kérdés

Mikor ülnek fel egyébként önállóan?

Mikor már mászni tudnak? Utána?



2013. jan. 14. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

hát ez baba függő dolog


a nagylányom mászás után magától próbálta a felülést kb 5-6 hónaposan, amíg magától nem sikerült hiába tettem le ülve eldőlt


a fiam még nem tudott mászni de ülni már igen feltúrta magát és ha ülve tettem le akkor úgy maradt kb 6 hónaposan


a kicsilányom állásból tanult meg ülni mászás és kapaszkodva állás után

2013. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha stabilan ül akkor magától felült és nem támaszkodik a kezeivel. szerintem ezt jelenti.
2013. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


ebben a kérdésben a második válaszoló azt írja, az ő babája már 4,5 hónaposan stabilan ült.


az első válaszolóé meg 6,5 hónaposan :S

2013. jan. 14. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, én a 4,5 hónapos baba stabil ülését nem igazán hiszem el. Az nagyon korai. Az én fiam 7 hónapos, nem ül és egyáltalán nincs elmaradva, épp ma kérdeztem meg az orvost, épp az ilyen írások miatt.
2013. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok az enyém 9hónapos és most ül stabilan pár napja. vannak gyerekek akik hamarabb fejlődnek, de a 4.5 nekem is korainak tűnik.
2013. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam, meg először úgy ült fel, hogyha valamibe meg tudott kapaszkodni!

De akkor még többször eldőlt, ha felült, tehát én azt nevezném stabil ülésnek, amikor mászásból, magától felül és nem dől el!

2013. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De erre egy 4,5 hónapos nem képes szerintem, ilyet még nem hallottam :O
2013. jan. 15. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!