Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái! Egy...

Tápszeres babák anyukái! Egy év körüli babátok mennyi tápszert eszik még egy nap? S mennyi idős koráig fogtok neki tápszert adni?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam most volt egy éves s reggel és este is megeszik 240 ml-t. S van, hogy még napközben is eszik egyszer. Ő még nagyon igényli.Jó ez így?
2009. aug. 29. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Kislányom 1 hete volt 1 éves és csak egyszer eszik tápszert kb 3dl-t.de csak esti alváshoz.Reggel ha éhes de még aludna tejet kap macival ízesítve.Amúgy párizsit sonkát kap reggelire joghurtot.Délben ebédre próbálok neki adni tésztát vagy főzit, ilyesmiket.Viszont üveges bébikaját nem veszek mert nem eszi meg!!!Azt eszi amit mi!Nekem kicsit sok a 3x tápszer evés de ha az kell!!Az esti tápszert nem tudom mikor hagyjuk el, még egy ideig biztos nem , mert nem akar még (meg ha eszik is)enni, keveset.Nem lakik tőle jó!!!!
2009. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! A kisfiam 15 hónapos lesz szeptemberben. Reggel és este eszik tápszert 240 körül, de 1-2 hónappal ezelőtt délben is evett, így ment el aludni (hiába evett főzeléket), valamint még délutánonként is evett, ha nyűgös volt ettől nyugodott meg. Miután hazajöttünk a nyaralásból tértünk át erre a mostani reggeli és esti evésre.délit pedig július körül hagytuk el, mert mostmár befekszik kajcsi után az ágyába és elalszik, szerencsére már nem cumin.

Szerintem ne aggódj, semmi baja nem lesz a tápszertől, az unokatestvérünk kisfia 2 lesz októberben és még ő is eszi nagyban. Egyszer úgyis leszoknak róla. ja, próbálkoztunk a tejitallal is, megissza de szerintem nem valami laktató, az ára meg elég borsós.

2009. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
13 hónapos lesz a jövőhéten este kap tápszert 240 ml A reggelit 2 hete hagytuk el helyette tejet iszik tízóraira joghurt délben főzelék uzsira pedig gyümölcsöt kap.
2009. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam most volt egy éves,és a dokitól kérdeztem,hogy adjam-e még a tápit.Azt mondta,hogy felesleges,mehet a tej.A babóm szereti és szerencsére nincs baja tőle.Legalábbis egyenlőre...
2009. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A fiam regel és este megivott 250 ml-t, néha napközben is.

Én 13 hónapos koráig adtam neki, aztán áttértünk a tejre. 7 éve.

A lányom eddig szopott, egyik napról a másikra leválasztotta magát, és most tápszerrel próbálkozunk, mert apa tejérzékeny. Szóval ha sikerül majd, hogy elfogadja, én kb. 2 éves koráig fogom neki adni.

2009. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az én fiam most lesz egy éves, este és reggel tápszeres. gyümivel összeturmixolva eszi meg kizárólag, így kb 220-260ml közötti mennyiségeket. Most már szoktatom a bébiitalhoz, reggel már azt csinálok neki, ugyanúgy gyümivel összeturmxiolva. szerintem nem vesz észre semmi különbséget, mert befalja. szeretném elhagyni már az esti tápszert lassan, de mostanában nappal kevesebbeket eszik, így nem akarom kihagyni neki, hátha éjszaka elkezd felkelni újra.
2009. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19:15-ös vagyok.Nem igazán értem,hogy mi a baj a válaszommal.Nekem a doki ezt mondta és kész .Arra volt kiváncsi a kérdező,hogy MÁS 1 éves babája mennyit eszik és meddig fog.Ezen mit kell lepontozni?

(Ez valószínű,hogy nem neked szól kedves kérdező,mert ált. akik kérdeznek nem pontozgatnak lefele.Örülnek,ha többféle választ kapnak.)

2009. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tényleg nem én pontoztalak le, én minden válaszolót max pontra pontoztam, amiért vette a fáradságot s válaszolt...

Sajnálom. :(

2009. aug. 30. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!