Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 6 hónaposan kezdte a...

Aki 6 hónaposan kezdte a hozzátáplálást, az mikor váltott ki egy-egy étkezést?

Figyelt kérdés
7 hónapos a kislányom, az ebédet kiváltottuk, de más étkezésre nem fogad el pépeset, csak cicit. Ha el is fogadja, akkor a következő szoptatáskor rengeteget bukik.
2013. jan. 15. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én a mai napig (10 hós a fiam) teljesen nem váltottam ki étkezést, először etetem pépes étellel, utána ha kér szopit, megszoptatom. A közbenső étkezésekkor szerintem egyen egy kis pépeset, és utána szoptasd meg.
2013. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy ideig még csak kóstoltatni se lehetett vele, aztán hirtelen elfogadta amit adok neki és akkor gyakorlatilag egyből kiváltottuk az étkezést. Gyors volt a váltás,de ő diktálta az iramot. (a reggeli, esti tápszer és szopi azért sokáig maradt)
2013. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8hós a kislányom és pár napja már csak néha kér szopit kaja után! szóval még nem sikerült teljesen! de nem idegesítem magam! ahogy szeretné úgy csinálom, nem erőltetem! lassan de biztosan :)
2013. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

6 hósan kezdtük, csak anyatejes baba. Két gyerekem van, mindkettőnél így volt.

Első étkezést 8 hósan váltottuk ki, másodikat 10 hósan.

Amikor 1 évesek voltak, akkor ettek napi 3-szor rendes kaját és kétszer tápszert (mert 10 hóig szoptak).

2013. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!