Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden esetben kihullik egy...

Minden esetben kihullik egy idő után az újszülöttek haja?

Figyelt kérdés
Kopasz lesz, vagy ez folyamatosan történik?
2008. jún. 1. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van, amelyik baba kopasz lesz, aztán kezd új haja nőni, de van, akinél fel sem tűnik a váltás, folyamatosan van haja, sőt, ismerek olyat, akinek a születése óta egyre csak nőtt és erősödött a haja.

Szóval változó.

2008. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amivel születik a baba, az még nem haj, hanem szőr. De lehet, hogy már születés előtt kihullott neki - akkor nem fog még egyszer hullani, de kopasz lesz egy ideig.

Ha születéskor van "haja" - az kihullik.

2008. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én lányomnak a fejetetején,és a tarkója´nál megmaradt,a többi kihullott,e´s nött hejette másik.

Nagyon édi volt,mint a "ferencesek."

2008. jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az én babám biztos, hogy nem szőrrel született, mert 4-5 cm-es haja volt, még én is meglepődtem. Most 5 hónapos és a helyzet változatlan, csak világosodott a haja, de nem hullott ki, sőt picit még dúsabb is. Hátul van egy pici kopasz folt, ahogy mindig forgatja a kis fejét, ott kikopott egy picit. De ő egy igazi hajas baba!:-)
2008. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!