Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket vennétek meg?

Melyiket vennétek meg?

Figyelt kérdés

[link]

vagy inkább ezt?

[link]


2009. aug. 29. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod... Én csak egyszerű, 1000 Ft-os zenélő bilit vettem, kint van az udvaron most is, gyorsan áttértünk a 300 Ft-os műanyag darabra amibe 2 napja gyönyörűen produkál a lányom.

Még a fürdőszobai párától is beindult éjszaka, a szomszédok azt hitték, hogy a riasztó szól! :)

Tényleg nem azért írom, mert nem vagyok híve a drága játékoknak (néhány FP kimondottan jó is - tanuló kutya, kincsesbödön), de gondold meg ezt a zenélős dolgot...

2009. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, én egyiket sem. Sima egyszerű, hagyományos műanyag bilit fogunk használni.
2009. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy melyik a jobb?
2009. aug. 29. 17:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

higgy az előzőeknek, az ilyen magasított cuccra nem ülnek rá, nekem a másodikhoz haonló volt, nem vált be, mi is maradtunk az egyszerű hagyományos bilinél.


Amúgy ha fiad van mindkét modellből kifelé pisil, mert a fütyije kilóg, az a jó, ahol van középen nyereg, ami terpeszti a lábát, és tuti oda kerül a cucc ahova kell.


De ha mindenképp ezekből akarsz választani, akkor inkább az első.

2009. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a második.

Amugy én sem vennék ilyet, mert akkor csak játszana vele. A fiamnak sima műanyag bilije volt, de arra sem volt hajlandó ráülni, ő a wc-be pisilt és kakilt.

2009. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem. Szia! de ha választanom kellene akkor az elsöt.
2009. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Másodikat! Szerintem jobban kihasználható.
2009. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Inkább a másodikat ajánlanám, mert a wc-n szerintem felesleges, hogy játék legyen. Az nem játékra való és ezt tudatosítani kell a gyerkőcben. De nagyon aranyos mindkettő egyébként, még nem is láttam, hogy ilyenek is vannak már manapság. Mi még csak 10 hósak vagyunk, úgyhogy ráérek még a bilire szoktatással, de azért jó látni, hogy lesz választék.
2009. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem tartok egészségesnek ezeket a biliket, mert téves reflexet társit az üritéshez. Azaz a gyereknek azt kell megtanulnia, hogy nyom a pici/kaki, ki akar jönni, és ezt jelezni kell, picit vissza kell tartani, nem pedig azt, hogy zenére üritsen. Ez egy tévút a gyereknevelésben, de legalább jó drága. Hidd el, a gyerekek a hagyományos bilin/we szűkitőn is örülnek, ha dicséretet kapnak az ügyességükért.
2009. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Keresztfiamnak az elsőt vettem meg,nagyon szerette,amugy van szűkitője és nem lóg ki belőle a kuki.Addig nem volt hajlandó bilizni,megkapta a wc-t,utána szépen oda pisilt,kakilt,utána meg a nagy wc-be szűkitővel,amit a tanuló wc-ről le tudsz venni és a nagyon használni.Nekem csak jó tapasztalatom van a tanuló wc-ről.
2009. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!