Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevált valakinek az inhalátor?...

Bevált valakinek az inhalátor? Abba hol lehet sóoldatot venni? Mást is lehet beletölteni? Nektek milyen márka van?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekünk a gyerekorvos írta fel inhalátort, így 3e Ft volt a huszonakárhány ezer helyett, Salvus vizet töltünk bele, gyógyszertárban lehet kapni
2013. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szoktuk használni, jó szokott lenni, még én is használtam, mikor beteg voltam és hamar felgyógyultam. Nekünk a háziorvos írta fel a sóoldatot és a patikában vásároltuk meg. Nekünk ezt írták fel hozzá, úgyhogy nem tudtam, hogy mást is lehet beletölteni. Amúgy Omron márkájú.
2013. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Omron van, nagyon tuti. Én azt mondom, hogy kisgyerek mellett KÖTELEZŐ!!!!! És nem kell megvenned drágán, mert a gyerekorvos fel tudja írni!
2013. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De jó nagyon köszönöm.

És van valamilyen feltétele, hogy felírja az orvos?

Vagy mindenképp fel fogja írni?

És milyen típusúra van támogatás? Egy bizonyos Omron fajtára?

2013. jan. 16. 12:41
 5/8 A kérdező kommentje:

Most voltunk a gyerekorvosnál, sajnos azt mondta, hogy csak pulmanológus írhatja fel.


Lehet, hogy változott a finanszírozás :-(

2013. jan. 17. 15:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak fül-orr-gégész doki írta föl.
2013. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felénk sem írják csak úgy fel, csak ha olyan betegsége van a gyereknek és csak szakorvos, ami indokolja, úgyhogy nekünk is teljes áron kellett megvennünk 2 éve, 20 000 Ft-ért.
2013. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Medel Family van, már lassan 4 éve, jól működik azóta is, rendes gyógyszertári sóoldatot teszünk bele, de van, hogy a férjem kikeveri a sóoldatot.

De már akkor is a szakorvos írta fel, nekünk is kb. 2000 Ft-ba került így.

2013. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!