Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babánkkal mehetunk...

6 hetes babánkkal mehetunk két napra 150 km - re levo hétvégi házunkba a hegyekbe?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze miért ne??Ha autóval mentek figyelve a biztonságos utazásra akkor nem lehet baj.Szerintem végig fogja aludni az utat!Mi csak 80km-re vittük a lányunkat anno kb ennyi idősen, de semmi gond nem volt!Megálltunk útközben cicizni egyszer és aludt tovább!!
2009. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt. Mi is ezen a velemenyen vagyunk a ferjemmel, csak tudom ha anyum meghallja mit akarunk azonnal azt mondja nem vagyok normalis, persze ugyis az van amit mi akarunk, csak erdekelt mas velemenye is.
2009. aug. 29. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is mennék, pláne úgy fog aludni, mint a bunda a jó levegőn :)
2009. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a szüleimhez mentünk, amikor 5 hetes volt a baba. És utána is rendszeresen. Nem volt semmi gond, még megállnunk sem kellett, végigaludta szépen az utat. Picit később lesz nehezebb, amikor már nem alszik annyit és unja az utat, meg, hogy nem mozoghat.
2009. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!