Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumizavar? Mit tehetnék?

Cumizavar? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak torokgyulladása volt, alig evett. Ekkor megpróbáltam cumisüvegből adni neki, azt elfogadta. Igazából úgy voltam vele, hogy örülök, hogy eszik. Így néhány napig kapott tápszert, de csak néha, ha nagyon keveset evett ciciből. Nem gondoltam, hogy baj lehet belőle, hiszen eddig is ivott cumisüvegből teát. De most már, hogy meggyógyult így sem akar mindig szopizni. Vagy csak az egyik mellből és akkor még kéri a tápszert, mert a másik mellem már nem is hajlandó bevenni.

Le fog szokni a cicimről? Mit tehetnék?

Az a baj, hogy így a tejem is tuti csökkenni fog. Fejni alig tudok, hiába úgy alig jön a mellemből. Pedig a kisfiam 100-110-et is kiszív néha egy mellemből.

Mit tegyek? Kénytelen vagyok tápszert adni neki, mert ma is 30-at szopizott, aztán nem kellett neki a cici, de éhes volt és sírni kezdett, és még megevett 100 gramm tápszert. Pedig reggel még elég volt a cicim, 130-at evett.

Teljesen le fog szokni róla? Nagyon elrontottam a tápszerezéssel? :(

De úgy örültem, hogy legalább azt megeszi.



2013. jan. 16. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne adj tápszert, a cumisüveget dobd ki, és sikerülni fog. Ha sír, sétálj vele egyet, és tedd újra cicire.

Eza titka, hogy nem adsz neki cumisüveget. 1-2 nap, és helyre áll a rend, tudom, engem műtöttek a szoptatás alatt, és amíg a kórházban voltam, apa etette cumisüvegből...


ahogy hazajöttem, a cumisüveg, fagyasztott anyatej elfelejtve, és indult a kis játék, de bíztam magunkban, és sikerült.

2013. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ezt nemértem. a torokgyuszi alatt miért tápszert attál neki? Nem ette a lefejt tejcsit? :O


Amugy sztem ne keseredj el....sikerülhet visszaimádkozni a cicire teljesen:)

2013. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kiköpte az anyatejet, a frisset és a fagyasztottat is,még kanállal is próbáltam akkor. Én sem értettem.
2013. jan. 16. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a Kicsi?

Mindig ugyanazt a melledet utasítja el?

Előlj

róban annyit mondanék, hogy legyetek sokat akár "meztelenül" testközelben, így kedvet kaphat a melledhez, illetve próbáld félálomban szoptatni:).

És nyugodj meg, nem rontottad el, lehet, hogy "meló" lesz és biztos, hogy türelem kell hozzá de valószínűleg visszafordítható ez a cumizavaros(?) szopási sztrájkos(?) folyamat:).

2013. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meldea calma
2013. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!