Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lyukacska a szemzug alatt a...

Lyukacska a szemzug alatt a bőrön? Babámnak ilyen van. Icipici, olyan, mintha egy könnycsatorna nyílás lenne, de a szeme alatt 2 mm-rel. Másnak van ilyen?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tudom mi lehet,de az én babámnak volt a végbélnyílás mellett egy tűfejnyi luk és az sipoly volt amit meg is műtöttek.A bőr alatt 2 cm "hosszan" ment.Szerintem mindenképp orvosnak meg kell mutatni főleg hogy ilyen kényes helyen van.
2013. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babámnak a fültövénél van egy ilyen (elöl), a dokinő azt mondta, hogy ha váladékozna, akkor szóljak, de szerinte nem kell vele foglalkozni. Fogalmam sincs, mi lehet ez.
2013. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogyan az elso valaszolo irja, a sipolyok szoktak igy kinezni, ami rengeteg helyen lehet. (konkretan szemrol meg nem hallottam, de sosem lehet tudni) Szerintem feltetlen mutasd meg egy kepzettebb orvosnak, sebesznek!
2013. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Panni bogyó válasza:

Sziasztok!

Tudom hogy régi a bejegyzés,de remélem azért kapok választ!!

Én is észrevetten a kislányomnál a szemzug alatt egy picike lyukat!!

Érdekelne hogy a kérdező anyuka volt e dokinál a babával,mit mondtak,és azóta eltünt e már,vagy mi lett vele!!!

Nagyon örülnék a válasznak!!!

Előre is köszönöm!!!

2015. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!