Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 tog-os GROBAG hálózsák...

2,5 tog-os GROBAG hálózsák jó? Megéri megvenni? Mennyire vastag?

Figyelt kérdés
nekünk most egy kívül plüss belül frízzel bélelt hálózsákunk van.Jól érzi magát benne a babám.Ez a grobag nem lenne meleg neki? Ja boltba 11 ezer forint én több mint 50% os kedvezménnyel juthatnék hozzá.Szerintetek?
2013. jan. 16. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
en nagyon szeretem ezt a markat, sajnos nem tudtam olcson venni telre, csak nyarink van. De ismerosomeknek van, kb. 22fokban egy bodyban alszik a kicsi, igy nincs melege. Ha ennel melegebb van nalatok, akkor nem biztos hogy nem lesz melege
2013. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amugy uzletben veszed vagy hasznaltan? mert engem is erdekelne ha uj
2013. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szia, csak azt nem értem,hogy aközeli képeken egyáltalán nem tűnik olyan hű,de vastagnak.22 fok van nálunk kb.rugiban alszik a bab. szerinted sok lenne? Apródon hirdet egy emberke,új hálózsákja van 6-18hós.
2013. jan. 16. 22:40
 4/9 A kérdező kommentje:
nem bab. hanem baba :)
2013. jan. 16. 22:41
 5/9 A kérdező kommentje:
ja és a brendonban is akciós most :)
2013. jan. 16. 22:48
 6/9 anonim ***** válasza:
nem kell vastagnak lennie egy halozsaknak ahhoz hogy meleg legyen, ezt onnan tudom, hogy ami nekunk van egyik vekonyabb megis melegebb mint a masik. Szeritem megeri befektetni. Mekkora a baba? ez a halozsak, legalabb is a nyari 100cm, valltol lentig, igy a lanyomra 2 eves korig tuti jo lesz
2013. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
9 hónapos a baba,azt írják,hogy 95 centi hosszú a hálózsák,szerintem következő télen még hordhatnánk...
2013. jan. 17. 22:12
 8/9 A kérdező kommentje:
még azt szeretném kérdezni,hogy az nem baj,hogy a vállnál patentos? Nem kapcsolódik ki könnyen? ha pl feláll benne vagy sokat mocorog... köszönöm
2013. jan. 17. 22:16
 9/9 bjuka8 válasza:
Nézzétek meg a városotokban, Tescoban. Nálunk Pápán lehagytak 1 nullát az árazáskor, és a 2,5 GroBag-et 990-ért vettem meg!!! Hihi :) Szegény Tesco:)
2013. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!