Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BABÉ baba testáplót használ...

BABÉ baba testáplót használ valaki a babájának? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
köszönöm
2013. jan. 15. 15:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
vagy tudnátok ajánlani? Neogranormon baba testáplót néztem még ki,de nem sokan dicsérték...
2013. jan. 15. 15:32
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi használtuk de illatra nézve elég semleges és nem tud többet mint a nagy átlag. ellenben a pumpás kis adagolóját klasszul fel tudtuk olymódon használni hogy a többi kommerszebb testápolót - flakonos - beleöntöttem.


ami nagyon jó az a nivea baby soft tégelyes . és a vitaminos gyógyszertári krém amit ők kevernek . párszáz ft.

2013. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. és most néztem a gabi krémes testápolója?
2013. jan. 15. 15:38
 4/12 anonim ***** válasza:

A gabi volt az egyik legjobb amit használtunk .

fentebb is van egy újonnan kiírt kérdés onnan is csemegézhetsz . ill. amik még klasszak azok a dm sajátmárkás testápolói . sosem okoztak csalódást .

2013. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kipróbáljuk a nivea baby soft krémét,utána néztem ,sokan dicsérik,remélem beválik...
2013. jan. 15. 15:56
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia, mi használjuk. Mi is kényszerűségből vettük meg, mert nyaralás alatt ilyen ekcéma szerű száraz foltokkal lett tele a baba teste, és nem volt más a gyógyszertárban, hát szívtuk a fogunkat, de megvettük. Két nap alatt tökéletesen nyomtalanul elmúltak róla a foltok, szóval szerintem megérte. Azóta is, ha bármi kis piros folt van rajta bekenjük vele, és hamar elmúlik.

De lehet, hogyha nálatok nem ennyire érzékeny a baba bőre, akkor jó másmilyen is, bár én a Gabi termékekről sok rosszat hallottam, hogy allergiát okoz.

2013. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anyács ***** válasza:
Az első hónapokban én is Babét vettem, nagyon megéri az árát, és hónapokig elég volt. Aztán már a Neogranormont használjuk, fürdetőből is, nagyon bevált! Imádom
2013. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Kisfiamnak ekcémája van.Nekünk egyáltalán nem vált be.Sajnos semmit sem használt.A pár száz forintos gyógyszertári krém sokkal jobb volt nekünk.
2013. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Babé testápoló nagyon jó. Drága, de nem véletlenül.
2013. jan. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nagyon jó, sajnos dárga, de sokáig jó. Mi tavaly vettük és 2016ig jó. Mindennapos használtra nekünk nem volt jó, ekcémás a babám bőre, de mindennap használva szárított. Igy most hetente 2-3szor használjuk.
2013. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!