Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudom megvenni a picinek...

Hol tudom megvenni a picinek az elso, dolgait, pl:halozsak, orrszivo, legzesfigy. , kisruhak, furdolep stb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

legolcsóbban a hálózsák l. figy, ruha pl. használt babás cikk boltban v. bizományiban.


azután árban a tesco cora van

utánna a bababoltok ott mindent megkapsz de nem érdemes egy helyen mindent megvenni !!


a müllerben pl. 3000,- körül van a hálózsák - kikben is- mig a bababoltok többségében 5000,- alatt nincs.

a fürdőlepedő a tescoban kétezer máshol háromezeröt...

sokat lehet spórolni ha irsz egy listát és szétnézel.

2011. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz végig pár kelengye listát (a neten sokat találsz) és ha van kisgyerekes ismeröseid nyugodtan kérdezd öket végig kinek mi volt hasznos, mi az ami tuti kell. Elég sokféle véleményt fogsz hallani. ìgy lesz képed mire van szükséged.

Majd ahogy írták elöttem, anagy bevásárló üzleteknek is van baba részlege, és a baba boltoknak is.

Èn azt ajánlom keress rá a neten hol van a közeledben baba bolt és kezd el járni. (minegy hogy csak pár hetes vagy) nézd az árakat, a dolgokat, mi tetszik és mi lehet neked praktikus. Majd lassan elkezdheted az elsö dolgokat megvenni. èn annak a híve voltam hogy már kb 5 hónapos kortól szép lassan mindent megvettem, hogy ne egyszerre terhelje a pénztárcámat.

2011. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

- hálózsák szerintem felesleges újszülöttnek, mikor még éjjel is eszik és akkor is kell pelenkázni, ráér hálózsákot hordani, ha pár hónapos lesz -- elég egy kispléd (bárhol kapható)

- orrszívó kb 1000 ft (porszívós), patikában, tescoban, bababoltban

- légzésfigyelőt használtan vatera, teszvesz...

- kisruhák, pl tescoban

- törölköző is bárhol tesco, ikea, bababolt...

2011. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire vagytok elengedve anyagilag. Van, aki megteheti, hogy az utolsó etetőkanalat is a Brendonban vegye meg, egyszerre az összes cuccal.

Ha spórolni szeretnél, érdemes megfogadni a körülnézős tanácsot. Az egyik helyen a kád, a másikban az ágynemű az olcsó... pl. kínaiban vettem kifogót 600 Ft-ért, ugyanaz, mint amit a Tescoban néztem 900-ért.

Ruháknál (ha éppen megteheted) megvárhatod a szezonvégi kiárusításokat, leárazásokat, készletkiszórást.

2011. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ruhák, hálózsák, orrszívó, fürdőlepedő: Kik, Müller, Tesco

Légzésfigyelő: Brendon, de bármelyik baba boltban megvannak egy helyen ezek a dolgok, csak drágábban.

2011. jan. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!