Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák! Van köztetek...

Kedves anyukák! Van köztetek olyan, akinek a kislánya fogékony a hüvelyi fertőzésekre? (székletből)

Figyelt kérdés
Kislányom 8,5 hónapos, de már 2-szer volt hüvelyi fertőzése, amit a székletből bekerülő baci okozott. Teljesen el vagyok keseredve, és minden kakis pelenkázást gyomorideggel csinálok. Óvatos vagyok nagyon, mindig új törlőkendőt használok, és minden egyes kaki után a kislavórjában (ami csak az övé, és minden alkalom előtt elmosom ecetes vízzel) lemosom őt, úgy, hogy beleültetem, ha valami van ott ázzon ki. És mégis. :( Sokszor kerül mindenhova a kakiból, pedig gyakran adok neki banán, hogy megfogja a hasát. Mit csinálok rosszul? Doki szerint gyengébb az immunrendszere, ami ezen a téren védené őt. Magamat hibáztatom, hogy rossz anya vagyok, még egy egyszerű pelenkázást sem tudok véghezvinni. :(( Tanácsolnátok valamit? Köszönöm!
2013. jan. 16. 17:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Karácsonyra vettünk neki bilit, néhányszor ráültetem, nagyon aranyos, mert tudja, hogy nyögni kell. :) Amint ráül már nyög is, de kaka még nem került bele, csak pisi. Hátha hamarabb hozzászokik és legalább a kaka nem a pelusba kerülne, szerintem ez megoldaná a problémánkat. De ez még jóval odébb van, addig is túl kell élnünk...
2013. jan. 16. 17:52
 2/6 anonim ***** válasza:
jajj szegényke :(. de micsoda aranyos lehet ahogy nyög a bilin :). ne haragudj segíteni nem tudok csak arra lennék kíváncsi hogy derült ki hogy fertőzést kapott el? nyűgös volt vagy mik voltak a tünetek?
2013. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jajj és egyébként dehogy vagy rossz anya mindent megteszel hogy ne kapja el. egyszerűen gyengébb szegény immunrendszere Te erről nem tehetsz. első voltam
2013. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyértelmű jele volt a fertőzésnek, zöldes folyása volt a hüvelyéből. :( Mást nem vettem észre rajta, kedve jó volt, se láz semmi. Úgy sajnálom őt.
2013. jan. 16. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
szegényem :( remélem valami jó mód lesz ennek az orvoslására
2013. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anyács ***** válasza:

Nekünk nem hüvelyi, de egyes étekekre pl spenót pelenkakiütése lesz, és elgombásodik ott lent minden....miüta többször előjött ez a probléma, csak a gombaölős (nizoralos-locoidos gy.tári) krémet használom!


De rettegek én is, h mi vár ha leveszem a pelust.

2013. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!