Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ellátásra számithatok...

Bogyo110 kérdése:

Milyen ellátásra számithatok segitenétek?

Figyelt kérdés
Második babámat várom az első kislányom most két éves lessz februárban jelenleg gyeden vagyok ,februártól ugye gyes ? Vagy esetleg menjek táppénzre 12 éves folyamatos munkaviszonyom van .Mit csináljak hogy jól járjak !Segitségeteket előre is köszönöm!
2013. jan. 18. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem táppénz! Mikorra várod a második babát?
2013. jan. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szeptemberrre várom !
2013. jan. 18. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor a TGYÁS kizárva :)

A táppénz - gondolom - jóval több, mint a gyes, úgyhogy mindenképpen arra szavazok.

Sajnos azt nem tudom, hogy ilyen esetben mi lesz az alapja a TGYÁS-odnak, GYED-ednek :(


Gratulálok :)

2013. jan. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ! Én azthittem tgyást is kapok :-(
2013. jan. 18. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Tutira fogsz kapni, csak arra gondoltam, hogy ha esetleg márciusra vagy kiírva, akkor szülés előtt egy hónappal azt már kérheted.

Bocs, hogy beparáztattalak :)


Szóval az kérdéses nekem, hogy ugyanannyit kapsz-e mint az első Babával, vagy pedig a minimálbér alapján számolják majd.

2013. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Táppénzre menj majd gyes helyett. Gyed számításánál a szerződés szerinti béredet fogják nézni, de kevesebb lesz, mert itt már nem fogják beleszámolni, ha volt béren kívüli juttatásod is, vagy a túlórákat, mint az első gyerekednél.

Tgyást is fogsz kapni.

2013. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!