Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kisfiam még mindig...

11 hónapos kisfiam még mindig nem aludja végig az éjszakákat! Szerintetek mi lehet az oka? Van valaki aki ugyanígy van a babájával?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Kislányom 2,5 éves múlt, de még ő sem aludja át mindig az éjszakát, sőt.Lehet oka a fogzás, de a kislányom az álmok miatt ébred fel.Hallom, hogy beszél álmában, de olyan is van, hogy felsír, szerintem olyankor rosszat álmodik.Sokszor felkel még azért is mert szomjas.Nekem végül is mindegy hogy felkel-e vagy sem, mert én úgyis csak néhány órát alszok, mert a kisöccse fogzik 9 hónapos.... :(
2013. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen biztos benne van a fogzás is.Ő is nagyon sokszor felébred de ha teát adok neki vagy a cumit a szájába akkor általában visszaalszik.Csak jó lenne ha már végigaludná az éjszakákat.De remélhetőleg eljön az az idő is :)
2013. jan. 18. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 14 hós, még sosem aludta át, kb. 3-4-szer kel. Szerintem nálunk a fogzás az oka, négy rágófoga jön egyszerre.

Meg ő még szopizik, cicin alszik el, és ha felébred, nem tud magától vissza aludni, csak a cicin.

A tiéd még szopizik?

2013. jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem már 4 hónapja nem szopizik.Nincs tejem.Én is a fogzásra gondolok vagy csak szomjas lehet az is lehet hogy éhes.
2013. jan. 18. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 10 hónapos. Most jutottunk el oda, hogy nagyjából átalussza az éjszakát. Tápszert váltottunk, eddig startot evett, most 9 hós 3-as gyümölcsöset. Sokkal többet eszik, így nem éhes nyugodtabban alszik. Mindig forgolódott az ágyában, ezért megfordítottuk a feje helyét, most ott van ahol eddig a lába volt. Én a kókuszmatracot keménynek találtam, raktam alá plédet, hogy puhább legyen. Nem tudom, hogy ezek közül melyik használt, de az eddigi 3-4 ébredés helyett már max. 1-szer ébred.
2013. jan. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos lányom hónapok óta ismét ébred, nemrég taknyos volt, vagy 10x volt fel éjjel, mert cumizik, és nem kap az orrán levegőt, de a cumi kell... Ha nem taknyos, akkor is sokszor felriad (4-5x), már fel se veszem, cumi, vagy víz, tea és szunya tovább, már én is visszaalszok egy pillanat alatt. Meg lehet ezt is szokni. Max nem két kv hanem 3.... :))
2013. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ugyanígy megy tea vagy cumi és visszaalszik szerencsére.Persze meg lehet szokni ezt is :)
2013. jan. 19. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!