Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van Győrben olyan templom...

Van Győrben olyan templom ahol nem szükséges a bérmálkozás?

Figyelt kérdés
Sajnos a keresztapa akit nagyon szeretnénk nincs megbérmálkozva viszont a faluba a pap nem engedi ennélkül a keresztelőt.Győriek, ha tudnátok mondani olyan templomot ahol nem veszik ennyire szígorúan azt megköszönném.Puszika
2009. aug. 30. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szia!A győri Szentlélek templom nem kér semmit.Mi máshova tartozunk,de a követelmények miatt inkább oda megyünk.Tuti,nálunk 2 hét múlva lesz!Ha nem tudod hol van,megírom!
2009. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és nem tudom hol van.Ami a kórháznál van?Írd meg!:)Köszike
2009. aug. 31. 08:12
 3/16 A kérdező kommentje:
Ja megtaláltam neten,az ami a temetőnél van Marcalon.Akkor oda be emgyek majd lepacsizni a dolgot:)Remélem tényleg nem kérnek semmit.
2009. aug. 31. 08:17
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia!Igen a temetőnél a nagy tesco fele.Balra van egy bejárat,ott kell csengetni.Tuti nem kell semmi-két ismerös is ott keresztelt,mi meg 13.-án megyünk.

azt mondták,hogy lehet,hogy így nem keresztszülönek,hanem kereszttanúnak lesz bejegyezve-szerintem lényegtelen.No,és az ismerösömnek is ezt mondták-mégis keresztszülőt írtak:-)Honnan jöttök?Én is falun laktam-a pap ott is rémes...

2009. aug. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Öttevényről:)Ti?
2009. aug. 31. 13:28
 6/16 anonim ***** válasza:
Bakonyszentlászló-most már GYőrben lakunk!
2009. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem mondani,hogy majd egy olyan igazolás kell,onnan ahova körzetileg tartoztok ,hogy engedélyezik a keresztelőt.Én azt mondtam, ott ahol tartozunk,hogy egy másik babával együtt lesz a keresztelő és ő másik templomba járnak,ezért akarjuk máshol-de ezt majd ugyis elmondják.
2009. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De a mi itteni templomunkból kell igazolást kérni?Vagy a hivataltól?
2009. aug. 31. 17:26
 9/16 A kérdező kommentje:
És amúgy mennyit kell a papnak adni a keresztelőért?
2009. aug. 31. 17:27
 10/16 anonim ***** válasza:
MAjd ahol laktok onnan kell egy igazolás a templomból,de az ráér,ha már megbeszéltétek GYőrben,utána.
2009. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!