Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Számlák, hitelek...

Anyukák! Számlák, hitelek befizetése után mennyitek marad megélni? Tudtok félretenni a gyerkőcnek, esetleg magatoknak?

Figyelt kérdés
Elégedettek vagytok, vagy elég nehéz nektek is boldogulni? Hány gyermeketek van?
2013. jan. 19. 07:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Egy gyerekünk van. Most még pár hónapig csak gyeden vagyok így sajnos elég kevés a bevételünk a régihez képest, olyan 500-600ezer körül marad havonta. Fixen rakunk félre minden hónapban, de azon kívül nem marad, valahogy ki jövünk belőle, úgyhogy ne kelljen hónap végén számolgatni bár nem mindig.
2013. jan. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
500-600 ezer marad?? Nem írtad el kedves első??
2013. jan. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem nem írtam el.Miért? Ebből sem tudunk extra öszeget félre rakni csak ami fixen minden hónapban szoktunk.
2013. jan. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%

Oooooh.

Csak azért kérdeztem rá, mert nekünk a teljes bevételünk a fele annak, ami nektek marad és ebből még a hitelünket és a számlánkat is be kell fizetni...

2013. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
szerintem nem írta el... ha 50-60e maradna nekik, kellene számolgatnia a hónap végén. bár nem tudom h. 5-600e ft ra h. lehet azt írni, h. kevés. ide vág a mondás: Mindenki a saját szintjén nyomorog!
2013. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%
Mivel ha én is dolgozom ez lényegesen több, így ez most kevés, tudom, hogy van akinek nincs ennyi, de mi ahoz szoktunk hozzá, persze amíg dolgoztam tudtunk többet félre rakni hiszen több volt a pénz és sokkal kevesebbet kellet költeni, de a megtakarításhoz nem szeretnénk hozzányúlni ha nem muszáj.
2013. jan. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%

2es, 4es vagyok

Perszepersze, mindenkinek más az életszínvonala, más az, amit korábban megszokott, csak azt hittem elírtad, mert azt írtad, hogy "valahogy kijöttök". :)

2013. jan. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
37%
Hát nagyjából ez fedi most ahogy élünk. Nem marad extra dolgokra amire régen igen.
2013. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

Elsőnek:biztos jó munkahelyetek van ami a mai világban nem sok embernek adatik meg.Kicsit elszomorodom ilyenkor hogy én a 70ezres fizetésből élek,más meg majdnem ennek a 10szeresét...

De hogy a kérdésre válaszoljak:egy gyerekem van,párommal élünk,és a havi bevételünk 300e,ebböl viszont a kiadás 210e,és ebben semmi luxus kiadás nincs,csak a törlesztők(ez se extra mert egy lakás és egy kocsi) biztosítások...szoval 90 marad egy hónapban kajára,ruhára és egyebekre.Félretenni nem tudunk.

2013. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%
Elsőnek ne higgyetek. Kamuzik és csak idegesíteni akar titeket
2013. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!