Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudnátok ajánlani nagyon...

Mit tudnátok ajánlani nagyon piros popsira Sudocremen kívül?

Figyelt kérdés
A kisfiamnak a fogzás miatt 3 napja megy a hasa, és úgy kimarja a popsiját, hogy ránézni is rossz. Iszonyat vörös és duzzadt ("göröngyös") is. Olyan gyakran cserélem a pelust, ahogy tudom és vastagon kenem Sudocremmel, de nem javul. Mit tudok tenni vele?
2013. jan. 19. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neogranormon /gyógyszertár /vékonyan kenni
2013. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb: babahintőpor, jó vastagon. Szépen megszárítja a felpirosodott részt.

Én anno Neogranormontól kezdve a fene tudja milyen kenceficéig kipróbáltam mindent, amikor a végén elővettem hintőport, komolyan nem akartam hinni a szememnek, olyan gyorsan gyógyult.

Leöblíted a popsiját, szárazra törlöd, nem kened be semmivel, csak beszóród.

Próbáld ki!

Írd meg, hogy milyen lett egy nap múlva!

2013. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
illetve: beszórod
2013. jan. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a nivea popsikrém jött be és jóval olcsóbb a Sudonál.
2013. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
neogranormon.az a tuti
2013. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anyács ***** válasza:

Neogranormon, bepanthen, VÉKONYAN KELL KENNI!!!!

Nekünk a sudocrem maga is kicsípi neki, sajnos elég sokszor van ilyen gondunk, és általában gombás kiütésbe megy át a dolog, és csak egy gyógyszertári kenőcs oldja meg!

2013. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vastagon nem szabad bekenni,mert nagyobb kárt okoz a sok kenőcs.Minden pelenkázáskor le kell mosni a popsit(a törlőkendőt felejtsd el)szépen leitatni a nedvességet és levegőn szárítani pár percet.Bepantennel,neogranormonnal bekenni,de csak épphogy,a kenőcs ne látszódjon a bőrön.Sokat hagyni levegőzni.Este kamillás vízben fürdesd meg az is csökkenti a gyulladást.
2013. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sudocremet VÉKONYAN kell kenni.

Ha vastagon kened többet ártasz vele.

2013. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bepanthen vagy neogranormon, canestennel keverve. Nagyon gyorsan rendbe teszi, nekünk a gyerekorvos ajánlotta.
2013. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kaka után lemostam folyó víznél, Bepanthennel kentem vékonyan, vagy hintőporral, és hagytam szellőzni negyed órát. Addig tettem alá textilpelust, hogyha pisil, ne csurogjon szanaszét. Így nagyon hamar meggyógyult.
2013. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!