Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányunk tegnap kapta meg a...

Kislányunk tegnap kapta meg a 2 hónapos oltásokat. Egyik combiján 5 ft-os nagyságú piros folt van a szuri helyén. Ugye ez normális jelenség?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen ez normális. Esetleg borogasd neki.
2013. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Normális, de ha ennyire aggódsz miért nem hívod fel a védőnőt? 0.o
2013. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tom Benko ***** válasza:
Igen, teljesen normális. Majd elmúlik, ha nagyon zavar, borogathatod. Egyébként ilyenekről érdemes konzultálni a védőnővel.
2013. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen teljesen normális. Mi kislányunk is tegnap kapta a 2 hónapos oltásokat. Neki nem látszik semmi, bár mi mikor hazaértünk rögtön beborogattuk neki.

2013. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azért nem hívom fel a védőnőt, mert késő van, és gondoltam ezen a fórumon erre a kérdésre megbízható választ kapok azoktól az anyukáktól, akik már átestek a gyermekükkel ezen az oltáson.

Szerintem nem kell mindenért felhívni a dokit vagy a védőnőt, mert elegük lesz belőlünk, és amikor tényleg nagy probléma van, akkor nem vesznek komolyan. :(

2013. jan. 9. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már picit nagyobbak a gyerkőceim és teljesen igazad van abban, hogy nem kell mindenért hívni az orvost és védőnőt. És néha érdemes egy picit várni bizonyos dolgokkal, mert van ami magától megoldódik. Én néha bekenem az oltások helyét Neogranormonnal, ártani, nem árt, hamarabb lemegy a duzzanat.
2013. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Picit lehet borogatni hideg vizessel.

Én babám is tegnap kapta a 2 hós oltást, neki is piros, igaz nem ennyire, mint a te babádé.

2013. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális jelenség. Vizes zsebkendővel kell borogatni és egy kicsit megmasszírozni, hogy ne csomósodjon be. Persze, ha nem fáj neki. A piros bőrre én Neogranormon kenőcsöt szoktam használni.
2013. jan. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!