Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltátok hogy ha rossz...

Tapasztaltátok hogy ha rossz a kedvetek vagy idegesek vagytok átveszi a baba?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyira igaz ez a dolog, mint a felnőtteknél. Ha egy rossz hangulatú emberrel vagyunk, nekünk sem jó a kedvünk. De, hogy megérezné, hogy belül mit érzünk, azt nem hiszem.
2013. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet biztosan tudok: ha ideges vagyok, nem tudom elaltatni a gyereket. (Pár hónapos babáról van szó.) Akkor szólok a férjemnek, a gyerek két perc múlva alszik. Ez mind a négy gyerekemnél így volt. Úgyhogy lehet benne valami.
2013. jan. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az gyerek sokkal erösebben reagál az anyja hangulatára, mivel beszélni nem tud és ezért az anya legapróbb testbeszéd jellegü jelzéseit is igen jól veszi.


Ezért van, hogy ha valaki ideges, akkor a baba is átveszi ezt, és ezért kell megtanulni egy anyának magát fegyelmezni.

2013. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyerekeknek olyan radarjaik vannak, amiket mi felnőttek már rég nem értünk...

Ha ideges voltam, nyűgösebb volt babaként a lányom.

Most 2,5 éves. Ha ideges vagyok, akkor ő meg hisztis.

Nagyon érzékeny, sok mindent átvesz tőlem, mikor aprócska volt, akkor is. Nála nagyon is működött az, hogy rám volt hangolódva teljesen.

2013. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. jan. 19. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!