Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csinált valaki MMR oltásnál...

Csinált valaki MMR oltásnál homeopátiás oltáskivezetést?

Figyelt kérdés
Ha gyerekorvost kérdezek erről, mindegyik azt mondja, hogy menjek el hozzá személyesen, mert ezek veszélyes alkati szerek...ha gyógyszerészt kérdezek erről, aki mellesleg homeopátiás szakember is, az meg simán elmondja mit hogyan kell csinálni. Illetve mindenki mást mond. Most fogja megkapni a kislányom a 15. hónapos oltást és a Prevenart is ezzel együtt kapja meg. Azt mondják, hogy azt nem kell kivezetni, csak az MMR-t. Igaz ez? Van valakinek tapasztalata, hogy hogyan kell csinálni?
2013. jan. 19. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A mi dokink homeos, én kérdeztem, de azt mondta, hogy ennél felesleges. Én tényleg...
2013. jan. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, :tényleg az volt, csak az a lényeg.
2013. jan. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem alkati szer, mindenki ugyanazt kapja kivezeteskent. Aki mast mond, az nem ert hozza arra ne is hallgass.
2013. jan. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

van doki, aki nem nozódával, hanem alkati szerrel vezet ki oltást


a nozódát meg tudod venni gyógyszertárban de addig felesleges használni, míg ki nem derül, h okozott-e oltási károsodást az oltás (az meg nem 1-2 hét, hanem akár hónapok - és ez az utólagos oltáskivezetés valóban szakember felügyeletét kívánja)


az alkati kezeléshez először alkati szert állapítanak meg, azt kell bizonyos dózisban szedni, ha valai kárt okozott az oltás

2013. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!