Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális 7 hónapos babánál az...

Normális 7 hónapos babánál az állandó hascsikarás, hasfájás és pukizás?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja hozzátáplálunk! Igazából picinek is hasfájós volt, de az 3,5 hónaposan elmúlt. Most viszont megint nem alszik éjszaka, fájdalmasan felsír és szabályosan hallom ahogy kurtyog, morog a hasa, aztán pukizik. Van hogy ez megy 10 percenként! Már 4-5 napja alig fogad el szilárd kaját, csak anyatejet eszik, bármit teszek nem kell neki és mégis fáj a hasa! Mitől lehet ez? Van valami ötletetek? Erősen fogzik is, 2 hónap alatt 5 foga kibújt! Lehet hogy attól van?

Nagyon el vagyok keseredve... Kérjek kivizsgálást az orvosnál?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 30. 22:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
kislányommmal is ugan ebbe a cipőbe jártunk,és én minden evés/szopizás elött adtam neki Espumisan cseppet.ez nagyon jóóó meg szünteti a has csikarást és kihajt belőle minden levegőt,persze ezek mellet még adatam a normaflore gyógyszert is ami, a kisgyomora falára kézez a bélflóra réteget,és ez is megszünteti a fájást/csikarás.nekem ezek nagyon beváltak.próbáld ki ennyit megér!
2009. szept. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
anyuka adj a babádnak napi 2. 1/2 normaflore-t...ugyan igy voltam a lányommal,de én még a normaflore mellet adtam neki a Espumisant is minden evés elött 25 cseppet!nagyon jóóó hiddel bevállik!!!jah és az infacol nem annyira jó mint az espumisan,mert ha töbször van adva belőle,akk az is hasfájást okoz!
2009. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Pont ma volt nálunk a védőnő és ő is a normaflore-t ajánlotta! :) Úgyhogy mindenképpen kipróbálom! Már el is kezdtem adni neki! Az Espumizant még vennem kell, de majd azt is kipróbálom! Nagyon remélem hogy ez így beválik!

Még egyszer is köszönöm!!!!!

2009. szept. 4. 13:41
 14/14 anonim válasza:
Kedves Kérdező, most ugyanezzel a problémával küzdünk a 8 hónapos kisfiammal. Nektek vegul bevált a normaflore?? Ha nem, akkor hogy oldódott meg a problema? Hálásan koszonom a valaszt elore is!! :)
2016. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!