Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos fiamat nagyon...

15 hónapos fiamat nagyon nehezen és későn tudom elaltatni este. Mit tudnék vele csinálni hogy előbb elaludjon?

Figyelt kérdés
Késő este, van hogy éjfélig is fent van. Nagy sírást rendez ha el akarom altatni. Napközben szokott aludni 1, másfél órát. Jövök-megyek vele, játszunk de nem fárad el. Napközben ha nem alszik, akkor 9 körül kidől, de azt nem csinálhatom hogy elhagyom a napközi alvást mert minden kisgyerek alszik napközben. Nem? Segítsetek!!!
2013. jan. 20. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy foga jön? esetleg mozgásfejlődés? lehet valami zavarja.
2013. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a gyerek irányít téged, vezess be szigorú napirendet, és tartsd magad hozzá, ha sír, akkor is.

Nálunk legkésőbb fél 9 kor alvás van este, és ezen nem változtatok.

Ha sír, ha nem, alvás van!

Gondolom reggel meg későn ébred a gyerek ennek köszönhetően.

Mi reggel 7 kor kelünk, visszük a nagyot oviba, oda kell érni. Ha aludna tovább, akkor is felébresztem. Mert menni KELL!


Az alvás így néz ki nálunk, fél 9-7 ig, majd 1- fél3 ig.

Ha tovább aludna megint fel kell ébresztenem, mert megint megyünk a nagyért....

2013. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem a foga. alapban ilyen pörgős.. de nem tudok vele mit csinálni. és már kétségbe vok esve mert másé alszik napközben is meg este időben leteszi aztán alszik. a másik meg h nem eszik meg semmi rendes kaját hiába erőltetem. mikor fogja megenni?
2013. jan. 20. 17:10
 4/12 A kérdező kommentje:
azt mondják h hiába hagyom a kiságyban mert velem alszik meg már késő rászoktatni erre a korábbi elalvásra mert már nagy meg h eladja a házat úgy fog sírni szóval késő?
2013. jan. 20. 17:12
 5/12 anonim ***** válasza:
mire gondolsz amikor a nem rendes kaját írod? :)
2013. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen, ő irányít engem... ez így van... olyan hisztis is h nem igaz :_(
2013. jan. 20. 17:13
 7/12 A kérdező kommentje:
főtt kaja, leves meg amit a felnőttek esznek. nem hajlandó megenni még a répát se kiköpi, öklendezik. édes krémtúró meg néha virsli semmi táplálót nem eszik. így az oviban h fog enni meg egyáltalán rááll majd a rendes kajára??? de mikor? még a főtt krumpli se kell neki :-(
2013. jan. 20. 17:15
 8/12 anonim ***** válasza:
ne aggódj lehet ez nem tart sokáig. egyetek előtte jóízűen hátha megkívánja ő is :). oviig meg még sok idő van.
2013. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
semmi tápláló kaját nem eszik...
2013. jan. 20. 17:21
 10/12 anyács ***** válasza:
Ugyanezt csinálja a kislányom, van, hogy 10-11kor is mókázik még! Napközben egyet alszik, 12-14ig, reggel változó, hogy mikor kel, ha későn alszik, későn kel...utálom már ezt a helyzetet! Azt a trükköt alkalmaztam, hogy felkeltettem egyszer hamarabb, így egy kicsit korábbra csúszott minden, jóval korábban is fürdik, de attól annyira megélénkül, hogy kezdődik minden előről!
2013. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!