Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái...

Tápszeres babák anyukái tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
3,5 hós fiam nagyon jól evett eddig.Egy nap 5x-6x.Reggel 2 decit, napközben meg 140-170ml között.Most 3. napja egyszerűen nem akar enni.Ha adom neki a tápit akkor elkezd vergődni, már szinte sír, a vizet szép nyugodtan issza csak a tápinál csinálja ezt.Kb fél óra etetés után megeszik 70-120ml-t.Pedig biztos h éhes.Reggel is a szokásos 2 deci helyett 110-150ml-t evett meg.Egyszer már váltottunk tápszert mert ugyanezt csinálta.Megint ráunt volna vagy miért csinálja ezt?Azt hozzá tenném h 2 napig elég sokat bukott(gondolom túlette magát) és harmad naptól kezdte ezt el h nem eszik rendesen.Segítsen valaki mert már nagyon aggódóm!
2013. jan. 21. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen lyukú cumival eteted? lehet, hogy nagyobbra kellene váltani.
2013. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
probàld meg màs pozicioba adni neki a cumisuveget. egy ideig az én lànyom is csinàlta ezt, nem akart megmaradni bolcsotartàsba,ezért a pihenoszékbe,v lefektetve kezdtuk el etetni és csak igy fogadta/fogadja el. vmint lehet,h mozgolodnak a fogcsiràk,ilyenkor lecsokken az étvàgyuk. nem nyàlzik,dugdossa az okleit a szàjàba?
2013. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom is szokott ilyet csinálni. Én azt tapasztaltam, hogy olyankor van ez, amikor már annyira fáradt, hogy nem bír enni. Ilyenkor nem erőltetem, leteszem, alszik fél órát és utána bevágja a teljes adagot. Ez persze csak egy tipp, lehet hogy nálatok más miatt van, de szó szerint így csinálja a lányom is. Vergődik a tápszertől, de a vizet megissza. Egyébként nem csodálom, hogy fáradtan nem bír enni. Én kipróbáltam, és nagyon nagy meló a cumisüvegből kiszívni a tápszert. (Tommee Tippee-t használunk)
2013. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tommee tippee cumisüvege van.Van neki nagyobb lyukú is de azzal nem mindig hajlandó enni.Általában csak reggel meg a séta utáni ébredés után.Máskor csak köpködi meg sír ha azzal próbálom etetni.
2013. jan. 21. 11:22
 5/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Valóban az is lehet, hogy már kicsi neki a cumin a lyuk.
2013. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon rág mindent.Folyik a nyála és a popsija is kipirosodott pár napja.(azt hallottam h az is lehet a fogzás miatt)Sokszor csinálja h amikor eszik, félrelöki a szájában és elkezdi rágcsálni.Lehet h a foga jön de sztem még korai lenne.Éjszaka nincs vele gond mert átalussza.
2013. jan. 21. 11:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezek a fogzás jelei, amiket írtál. Lehet, hogy csak a fogcsírák mocorognak, de az is lehet, hogy korán ki fog jönni az első foga. Az ínye nem duzzadt?
2013. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt nem igazán tudom eldönteni h duzzadt e.Első babám és nem tudom milyennek kell lennie olyankor.:)
2013. jan. 21. 11:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szemmel láthatóan beduzzad az ínye, teljesen máshogy néz ki, mint ahol nem jön fog. Legalábbis nálunk így volt.
2013. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is 3,5hós a lányom és nem eszik rendesen.DE ő 3hete csinálja kb.Előtte aludt este 6-7től reggel 6-8ig,most kel éjfélkor és 5kor is.Adagja 200ml neki is.Éjfélkor és 5körül meg is eszi.De utána ha nem megy aludni vissza már,nem hajlandó enni csak 70-120-t pont mint a fiad.Napközben alig eszik meg 400-450milit,mig eddig reggel 7 és este 7 között evett 800-1000t.Neki 1 luku cumija van de az egyikre szurtam még egyet és ugyanugy nem eszik.Viszont rendesen hizik,egy hete volt 6590 és most 6840.Tápszer,anyatej mindkettőnél ezt csinálja.
2013. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!