Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álometetés hogyan működik?

Álometetés hogyan működik?

Figyelt kérdés
Kislányom nagyon rossz evő,hízókúrán vagyunk.Eddig este nyolctól reggel 8ig aludt,viszont mostanában fél hatkor már forgolódik,beadom a cumit és alszik tovább fél 7- 7ig.Arra gondoltam mi lenne ha hajnalban megetetném és így talán be tudnék csempészni még egy étkezést.Ti mit gondoltok erről?Hogyan működik ez az álometetés?
2013. jan. 21. 12:00
 1/2 anyács ***** válasza:
A kislányom 1éves últ, kétszer fordult elő, hogy éjjel is evett (mostanában), akkor mikor nagyon fészkelődött, vagy már ébren is volt, és nem bírt elaludni, vagy éhesen sírt, akkor gyorsan csináltam egy tápot neki, csukott szemmel beitta az egészet, és aludt tovább! :)
2013. jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam is álmában reggelizik. 6-fél 7 körül hozom az adagját, álmában szépen megeszi, álmában büfizik, néha-néha nyitogatja a szemét, de nem kel fel. Amint lerakom alszik is tovább. 4,5 hónapos a fiam, már több mint 1,5 hónapja így csináljuk, mert kicsi adagokat eszik (130-150 ml), és kevésnek véltem a napi 5 evést. Így már 6x eszik egy nap.
2013. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!