Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hónapos babának...

6 és fél hónapos babának milyen rágcsálnivalót adhatnék a kezébe?

Figyelt kérdés
Két fogacska már kinőtt alul. Anyósom adott már neki egyszer egy vastagabb hámozott répát, azt elcsócsálgatta egy ideig. Babakeksz, kölesgolyó és puffasztott rizs van itthon. Valaki kiflivéget is ad. Glutént már bevezettük. Melyik a legbiztonságosabb? Biztos nem törnek le ezek, nem nagy a félrenyelés veszélye? Rutintalan vagyok még, kérlek segítsetek! Köszi előre is :)
2013. jan. 21. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy soha ne hagyd ott hanem figyelj rá mikor ilyesmit eszik,ha nagyobb darab menne el kell tőle venni.Hát a kölesgolyótól még lehet hogy tartanék,inkább kenyér,kifli,keksz.
2013. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milupa Biscotti keksz van itthon. Jelenleg szépen elcsócsálgatott egy darabot. Viszont nyomon követtem az eseményeket, és volt, hogy néha nagyobb darabot tört le a két kis fogával, de bent tartotta a szájába egy kicsit, és gondolom elázott a keksz a nyáltól...Babapiskóta is jó, igaz? Az is van itthon, csak szerintem az kissé cukros...
2013. jan. 21. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Kölesgolyó szétázik hamar, pont azért adják a babáknak. A Milupa babakeksze is iszonyat cukros, de még mindig jobb, mint a babapiskóta, amiben általában van tojás és tej is.
2013. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!