Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok babótoknak...

Mikor adtatok babótoknak babapiskótát vagy ilyesmit hogy rágcsálja?

Figyelt kérdés
8 hónapos a fiam, próbáltam neki a kiflit, de csak betömi, aztán tele a szája, félek hogy nem tudja megtanulni. :( Hogy próbáljam?
2013. jan. 21. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hm, ez érdekes.Ez a "bátraké a szerencse" dolog, mert soha nem értettem, hogy ez mi a francnak.Jól nem lakik vele, csak lóg majdnem minden gyereknek a szájából a boltban :D, vagy megfullad vele vagy nem.Inkább adtam neki Milumil gabonapépet babajoghurttal és elmúlt 1 éves (bőven), amikor májkrémes kiflikarikát adtam neki.Meg fogja "tanulni", ne agódj :).
2013. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én olyan 7-8 hós kora körül adtam először, de kicsapta őt valószínű a tojás belőle, mert a szája körül kis piros kiütések lettek, azóta nem adtam neki. Viszont akkor még ügyesebben ette az ilyen dolgokat (pl. kiflicsücsök, babakeksz), de mostanában ő is mindent betöm, így már nem adok neki csak falatkákat. Pedig amíg kevesebb foga volt, ügyesebben evett ilyesmit.
2013. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy esetleg próbáld először kölesgolyóval, vagy pufi kukival de csak egyesével add neki, mert nekem is betömött abból is többet, pedig régebben azt is olyan szépen ette. Most ha túl nagy a kölesgolyó, inkább azt is elfelezem neki.
2013. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 6 hónaposan kezdtem a kézbeadós "etetést", mégpedig bulátával, ez klasszul elolvad a szájában, viszont fogni is tudja. 8 hónapos kortól pedig babapiskótát is a kezébe adom nyugodt szívvel, nagyon ügyesen elszopizza, ha nagyobb darab olvad a nyelvére, azt már elrágcsálja...

De heti max 2-3 alkalommal kap, főleg ha úton vagyunk, vagy csúszik a kaja...

2013. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 8 hónaposan adtam babakekszet. 8 foga volt akkor. Kétoldalról néztük az apjával mit fog reagálni, de nagyon ügyesen megette! :) Egyébként én is akkor nasiztattam, ha csúsztunk az evésidőbe, vagy nagyon nyűgi volt.
2013. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!