Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám 5 hónapos és 5...

Kisbabám 5 hónapos és 5 óránkénti evésre akar váltani. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ezzel konkrétan 3 hete szenved. Eddig tökéletesen működött a 4 óránkénti evés, napi 4x, plusz éjszaka 1x. Már 2 hete éjszaka sem kér enni, de nappal is 5 óránként enne. Hogy csináljam? Próbálkoztam már úgy is, hogy ugye reggel 8kor eszik előszőr és 210 helyett 180-at adtam neki enni, de akkor ordított vagy 10 percig, mert kért volna még. Utána délben etetném én, de nem fogadja el, nevet a cumisüvegen, 5. óra után meg bevágja mind a 210 ml-t. Pontosan 4 óránként szeretném etetni, de ő tiltakozik. 3 hete szenved vele, de akkor még "rátudtam beszélni" hogy egyen, most kb 4-5 napja sehogysem bírom "meggyőzni". Tehát össze vissza eszik... 8kor reggeli, 13kor nagy nehezen eszik, utána 18-kor. Érdekes mód, 21kor még beletudok beszélni 200 ml-t.. Gondolom tudja h este van, alvás van és fürcsi után mindig eszünk. Hozzátáplálom már 1 hete, kóstolgat, de nem telik el, mert csak pár kanállal eszik,meg komolyból csak 4-5 napja nem fogadja el, eddig legalább megtudtam etetni. Most hagyjam így? Mármint h 5 óra evés nélkül?
2013. jan. 21. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges erőltetni, inkább alkalmazkodj a gyerekhez, hadd alakítsa ki a napirendjét. Majd változik még, ne aggódj.
2013. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 hónaposan már bőven elég 5 óránként enni.
2013. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm.
2013. jan. 21. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
4 x eszik és 800 ml körül. Nyugodtan hagyhatod, neki már a kevesebb is elég, nem eszik keveset 4 étkezéssel sem.
2013. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!