Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10,5 hós babám napok óta...

10,5 hós babám napok óta teljesen meg van örülve! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Napok óta nem játszik el magába, egész nap szórakoztatnom kell. Ha elfárad nehezen tudom letenni, napi 2× alszik, de van mikor 1×. Elég lenne neki az 1 is, de van mikor annyira kimerül 3-4kor, h le kell tegyem nagy szenvedések árán! Utána megint játék, természetesen folyamatosan... ha nem foglalkozunk vele, sikit visít hisztizik!!!! Este nem akar elaludni, van mikor 20percig csak visít, mielőtt leteszem... Éjjel állandóan felkel, ilyen még sosem vol. Ha elmegyek itthonról nincs gond, vagy ha nem én vigyázok rá... Így a szeparációs szorongásra nem tudok gondolni,m mert az apjával is ugyan úgy jó elvan! Valakinek valami hasonló???? Jah és össze vissza eszik.... Valamikor többet, valamikor szinte felét a napi adagjának!
2013. jan. 21. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is lehet, hogy ma +10 fok volt, pár nap múlva meg -10 lesz :(

Szepaszorongás nem csak anyának szól :)


Fogacska esetleg úton?


Kitartás és este Viburcol!

2013. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, h az időjárás. Mert úgy nem nyűgös, csak mint írtam, szórakoztatni kell a kisasszonyt! És elaludni nehezen alszik, ill. kel éjjel, vagyis felsír és nehezen alszik vissza, simiznem kell a buksiját vagy 5percig mire kimehetek a szobából. És mondanom se kell, ezt óránként kb. hajnali 4től pedig fél óránként. Nincs még foga, nem tudom... lehet jön neki, de már annyiszor hittem, h jön, h már nem merem azt gondolni, a fog az!
2013. jan. 21. 21:17
 3/5 A kérdező kommentje:
És ez az állapot kb. 4-5napja tart.
2013. jan. 21. 21:17
 4/5 gabszem ***** válasza:
100%
Fogakat nézd meg, ha az elsők kint vannak ,nézd meg hátul. Nekünk ekkor kezdtek jönni a hátsó zápfogak, kb .1 hónapja alig alszunk most 11,5 hós és kijött alul két szemfog 2 nap alatt, plusz jön 2 zápfog... Fél éjszakákat fent vagyunk sajnos.
2013. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna:-) csak a kisfiam 9 hónapos. Neki tuti, hogy a foga jön, mert az első kibújt január elején, akkor lázas is volt és azóta szinte semmit nem alszunk. Nappal nyűgös, fáradt és ha elalszik nagy nehezen, kb fél óra és kezdődik előről minden...

Szóval szerintem fogacska van a dologban... És nekünk ez még csak az első kettő, mi lesz még mire a többi 18 kibújik??? :-)

Kitartás! Nekünk eddig a Viburcol kúp segített néha és ha már nagyon sírt és nem aludt, akkor Nurophen éjszakára... Bár tegnapelőtt ezekkel is óránként felkelt és visított egész éjjel.

2013. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!