Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a 3 hós fiammal...

Mit csináljak a 3 hós fiammal mikor aludni sem akar, ébren lenni sem csak nyűglödik össze-vissza?

Figyelt kérdés
Evett és a pelus is tiszta. Vannak ilyen időszakok és nem tudom mit kellene csinálnom a babakocsi tologatáson kivül. (nappal csak abba alszik el,mert ott érzi magát biztonságban)
2013. jan. 21. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

JÁtszál vele:)

A lányom ilyenkor azt igényelte, hogy először hason játszottunk, aztán a hátán. Csikiztem, mutogattam neki játékokat, énekeltem. NAgyon élvezte, amíg el nem fáradt, utána mehetett aludni:)

2013. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előtte játszottunk és már sírt gondolom,mert elfáradt.
2013. jan. 21. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Ringatás, cicin altatás.

Ha csak megnyugtatni akarod, vetkőztesd le kis időre, csak meg ne fázzon.

Szerintem a babakocsiban is azért alszik el, mert elrázza.

2013. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ilyenkor hordozókendőben magamra kötöm, tök rendszeres nálunk estére. most is ez van mert még nem alszik mélyen, még nem merem áttenni a kiságyba. minden este itt lógok emiatt :) ő meg rajtam :) ilyenkor nem tudok mást csinálni, hátradőlök egy fotelben és netezek.
2013. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg a rituálé fontos, hogy legyen mindig egy folyamat, aminek alvás a vége. Nálunk, ha velem van, énekelek és ringatom, a büfiztetésbe belealszik így, tehát nem kell sokáig ringatni. Vagy komfortszopival alszik. Apával simán csak elalszik apa mellkasán. Nálunk ez rendszer, tehát ha máshogy akarom altatni, akkor is ezt várja, így nem is erőltetek mást.
2013. jan. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!