Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos koráig nem...

Hány hónapos koráig nem probléma, ha éjszaka felébred enni?

Figyelt kérdés
A kislányom 10 hónapos és teljesen mindegy, hogy mit vacsizik( tápszer vagy tejbegríz) akkor is felébred éjszaka egyszer enni, és meg is eszi az adagját. Utána alszik tovább. Nem tudom eldönteni, hogy éhes e valójában vagy csak rossz szokás.De később is hogyan szoktassam le róla, hogy éjszaka nincs kaja? Leszokik magától? Próbáltam vizet adni és teát is, de addig sír amíg nincs tápi. Hagyjam még enni éjszaka?
2013. jan. 21. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Unokaöcsém 1,5 éves koráig csinálta ezt.

Az anyja már megkapta pár embertől, hogy ezt nem szabad, meg ejnye-bejnye, azonnal szoktassa le az esti evésekről.

De sógornőm úgy volt vele, hogy ha a fia igényli, akkor igényli és kész.

Másfél évesen magától, szépen leszokott róla.

2013. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
20 hónaposan választottam el a lányomat. Addig ébredt cicizni, nem is csak egyszer, utána nem.
2013. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!