Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom h mit tegyek? Ma...

Nem tudom h mit tegyek? Ma 3hos a kicsi fiam csak ket hetet szopizott mert tobb tejjem nem volt azota tapszeres

Figyelt kérdés
es egy hete azt sem akartja megenni csak ha bele eroltettem de a vegen ugyis kihannya mit tegyek?megszeretnem probalni a bolti tejjet de mennyit adjak belole vagy mit tegyek?amugy a tapszerbol 160-at evett
2013. jan. 22. 09:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő orvos mit mond?
2013. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Bolti tejet semmi képpen sem!

Vidd el a háziorvoshoz, lehet tej allergiás, hankihannya az arra utal, ír fel speckós tápszert.

2013. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Először próbálkozz másfajta tápszerrel, a bolti tejjel bőven ráérsz, annak kevés a tápértéke, és nem is való egy ilyen picinek.

VAn vagy 10 féle tápszer, írass fel a dokiddal mindből, és próbálgassatok, valamelyik biztosan bejön. De tejjel ne bombázd szegényt.

2013. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
másik tápszer?
2013. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
hat hogy meg probaljam hat ha megeszi de nem ertik meg hogy hiaba eroltettem bele mert azutan kihannya jo valami marad benne de nem sok amugy egy gramot sem not a multheten amugy nincs is mitol
2013. jan. 22. 09:44
 6/36 anonim ***** válasza:
82%

BOcsi, de ez kikívánkozik:

1 hete kihányja a tápszert, és még nem beszéltél a dokival???? Te jó ég....


Amúgy meg számtalan variáció van még az etetésre, miért a legszarabbat választod? Írass másik tápszert.


De ha eddig nem beszéltél a dokival, akkor talán nem ártana szóvá tenni, hogy a 3 hónapos gyereked egy hete gyakorlatilag nem eszik-iszik, mert mindig kihányja, amit adsz neki. CSoda, hogy még él.


Remélem ez a kérdés kamu.

2013. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
ok koszonom a tanacsokat holnap van a dr no akko el is megyek hozza ismet de most nem megyek bele abba h csak probaljam ugyanezt a tapszert hatha megeszi
2013. jan. 22. 09:47
 8/36 A kérdező kommentje:
kedves utolso olvas vegig mindent en egybol beszeltem a drnovel es o mondta h probaljjam adni hatha megeszi mirol beszelszs ????????????????
2013. jan. 22. 09:48
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Recept nélkül tescoban, Dm, rossman, spar kapni rengeteg féle tápszert!

Próbálj ki másfajtát!

2013. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kisebb adagokban többször etetni ma. Az segíthet.
2013. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!