Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom h mit tegyek? Ma...

Nem tudom h mit tegyek? Ma 3hos a kicsi fiam csak ket hetet szopizott mert tobb tejjem nem volt azota tapszeres

Figyelt kérdés
es egy hete azt sem akartja megenni csak ha bele eroltettem de a vegen ugyis kihannya mit tegyek?megszeretnem probalni a bolti tejjet de mennyit adjak belole vagy mit tegyek?amugy a tapszerbol 160-at evett
2013. jan. 22. 09:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Újszülötteknek való tápszert emlékezetem szerint nem árulnak a Tescoban. Amikor nekem elment a tejem, a párom ügyeletes gyógyszertárban vett csillagászati áron, mert hétvége volt és nem volt rá receptünk.
2013. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Tescoban vettem Hipp Ha 1-es tápszer, 2000 Ft.
2013. jan. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Akkor ma mit fog enni? Ma nincs rendelés? Hívd fel a védőnőt, hogy mit tegyél most?

Bolti tejet ne adj neki, valószínűleg refluxos a babád, már rég orvoshoz kellett volna vinni.

Próbáld ki a Humana Ar tápszert (recept nélkül kb. 2000 ft), vagy a Humana Baby Fit tápszert, ez kb. 1500 ft. Utóbbi banános is, lehet megenné a babád. Én már rég a gyógyszertárban lennék, vagy a Humana tápszereket a Tescoban is megkapod, de a gyógyszertárban kapsz szakszerű segítséget.

2013. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Tescoban árulnak újszülötteknek való tápszert, én is vettem Humana 1-est, még hipoallergén és speciális tápszereket is árulnak.
2013. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
ok koszonom a valaszokat
2013. jan. 22. 09:59
 16/36 anonim ***** válasza:
Végszükség esetén adj neki cukros forralt vizet, nem ártasz vele, de a kiszáradást megelőződ.
2013. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Tanácsolom, hogy válts gyerekorvost, aki rögtön a tejet ajánlja másik tápszer helyett, az nem igazán haladt az orvostudománnyal.
2013. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Épp ezt akartam írni hogy azért vmi enyhe babateát adjon neki nehogy kiszáradjon!!! Ilyen hülye orvos nincs egyébként...:((

Lehet a kérdezőnek nincs pénze így hó végén többféle 2 ezer ft-os tápszert megvenni ezért gondolt a tejre? Nem így van kérdező??

2013. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Menj másik dokihoz. Ez az orvos hülye. AMugy tényleg van tápszer a tescoban sőt tegnap a dm-ben is láttam!

De amugy meg a gyógyszertárban is mint ahogy vki irta, és ha csillagászati ára van akkor annyi....ez a legfontosabb most!!

2013. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Az orvos no comment...

Beszélj a védőnővel, hogy inkább női tejet kéne kapjon a kicsi, van-e a környéken anyuka, aki tudna adni!


Drogériákban is van 1-es tápszer is, többféle.

2013. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!