Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok tanácsot? Már nem...

Adnátok tanácsot? Már nem bírom az éjszakázást az ikreim folyamatos fogzása miatt!

Figyelt kérdés
11 hós ikreinknek 3 hetente jön 1-1 foguk, a fog kibújása 1,5-2 hétig tart és az áttörés napjaiban adott szirup ellenére is 100x kell kelni hozzájuk éjszakánként. Extrém rosszul bírják a fogzást. Használunk Dologélt, Dentinoxot, Viburcolt és Panadolt-Nurofent is, de a férjem meg én már teljesen kivagyunk a fél éve tartó kialvatlanság miatt. Nappal segítségem nincs, a férjem későn ér haza, a nagyszülőkre az egyik oldalon nem lehet számítani semennyire, a másik oldalon ugyan kelletlenül segítenek, de "az úgy segítek,hogy más is hozzáférjen" hozzáállásuk mellett nem mondogalódásra lenne szükség, úgyhogy őket is egyre kevésbé hívjuk segíteni. Milyen szert próbálhatnánk még ki a fogzás megkönnyítése érdekében?
2013. jan. 22. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 5 hónaposan ugyanezt éltem át, így citromfű teát adtam a babámnak gyengére főztem, 2 nap eltelte után 100 helyett csak 3x ébredt, ami nagy szó volt!
2013. jan. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Viburcol kúpot ajánlom, és a Rossmannban kapható fogzássegítő gélt. Brutál cucc, fél perc garantált üvöltés követi a bekenést, de hat!


Kitartás!

2013. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem az algoflex baby vált be
2013. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

A nurofen és az algoflex ugyanaz a hatóanyag.

Sajnos nincsenek csodaszerek erre...( Nem tudom, hogy álltok anyagilag, de maximálisan megértve a helyzetet azt javasolnám, hogy időnként egy megbízható bébiszittert fogadjatok akár csak 2 órára egy nap, hogy kialudhassátok magatokat! Érdemes bölcsikben is érdeklődni! Az idegen csak az első alkalmakkor idegen, ha megismeri a gyerkőcöket, akkor szinte családtaggá válik.

A nagyszülő helyzet nagyon szomorú, mintha én írtam volna ugyan ezt le... Muszáj segítséget kérnetek!

2013. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a nurofen és a frezyderm fogíny ápoló volt a megoldás, így nem 20x, csak 2-3x kelt éjszakánként.
2013. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!