Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha taknyos a babátok ki...

Ha taknyos a babátok ki szoktátok vinni levegőztetni, vagy olyankor nem szabad?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, hogy szabad, csak ha lázas, akkor ne vidd ki, illetve ködös, szmogos időben szintén nem ajánlott. Üdv és mihamarabbi jobbulást!
2013. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A száraz hideg jót is tesz, csak a nyálkás idő nem (amilyen sajna most is van:()
2013. jan. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha nem lázas, akkor kiviheted, de persze attól is függ, hogy hideg vagy nyirkos az idő.

én nyirkos időben is kivittem egy nagyon rövid sétára (nem tudtam másként megoldani a gyors bevásárlást), de úgy láttam, hogy használt neki :)

2013. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A friss levegő mindig jót tesz! Jól bugyoláld be és vidd ki nyugodtan.
2013. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legutóbb(decemberben) mikor náthás volt a kisfiam(10 hónapos) már egy hete, elvittem az orvoshoz. Addig szinte mindennap kivittem a levegőre, gondoltam az jót tesz így majd biztos gyorsabban meggyógyul. Még taknyosabb lett. 5 nap után elvittem az orvoshoz, aki 3 nap szobafogságra ítélt minket. Azt mondta ne vigyem ki akármilyen szép az idő. Elmondta hogyan kell kiszívni az orrát rendesen. És kb. 3-4 nap múlva teljesen el is múlt a nátha. Szerintem ilyen hidegben az ilyen légúti betegségeken jobban segít egy pár nap a meleg szobában. Természetesen mindennap jól átszellőztettem a lakást, mert a friss levegő az kell.
2013. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hogy kell kiszívni rendesen? (bocsi az offért, de érdekel)
2013. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem a doki azt mondta, hogy először szívás, aztán befújni a tengervízes orrspray-el( de nem csak egy kicsit kell fújni, hanem annyit hogy jól kimossa a baba orrát), majd újra szívás, és legvégül orrcsepp.
2013. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!