Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit illik vinni baba látogatóba?

Mit illik vinni baba látogatóba?

Figyelt kérdés
És mikor?
2013. jan. 16. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok közeli rokonok, akkor illik megvárni a gyermekágyi időszak - 6 hét - leteltét. Vinni bármilyen apróságot (babaruhát - de már nem 56-ost, inkább 62, de leginkább 68-ast, csörgőt, rágókát - vagy ha nem szeretnétek a 456. csörgőt megvenni a babának, akkor bármilyen, 6 hónapos kortól ajánlott játékot). Illetve az anyukának valami apróságot (virágot vagy édességet - kivéve, ha hasfájós a baba). Ha vannak nagyobb tesók, akkor szerintem nekik is illik valamit vinni.
2013. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Unoka tesom gyereke
2013. jan. 16. 12:01
 3/10 A kérdező kommentje:
És az apukának is illik vinni valamit?
2013. jan. 16. 12:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam, hogy megkérem az anyukát, hogy szóljon mikor lehet már menni.

6 hónapos a fiam, engem sokan nem kérdeztek csak jöttek, kicsit kivoltam ettől, hogy már a kórházban is átjáró ház volt...

Azt, hogy mit, én végig szoktam gondolni én minek örülnék. Mi majd hamarosan megyünk két helyre is, szerintem ruhát fogok vinni.

Mi egyébként ruhákat kaptunk, babanaplót (ebből 3-at is), cumiszettet, pelenkát, játszószőnyeget.

Találtam egy nagy jó csomagolást, leginkább kislányoknak való szerintem, ha megtalálom és érdekel átküldöm.

2013. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Tapasztalt anyukaként én azt tanácsolnám, hogy inkább olyan dolgot vigyél, ami fogyóeszköz, mint pl. a popsitörlő (sensitiv), popsikrém, ha tudod, milyen pelust használnak, esetleg abból egy kisebb csomagot, (inkább 3-ast már), ruhákkal és csörgőkkel tele lehet a padlásuk, hidd el.. Fürdetőt viszont nem ajánlom, mert amiket boltokban lehet kapni, még sok bababőr nem bír... Vagy esetleg meg is kérdezheted, mire van szükségük.

Anyukának ha szoptat, jól jöhet egy erre a célra való eldobható melltartó-betét, vagy vmilyen kényeztető dolog. És így van, ha van nagyobb tesó, nála se feledkezz meg egy apróságról.

Azt, hogy mikor, egyetértek az első hozzászólóval.

2013. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó vagyok. Apukának egy pezsgőt, vagy bort, mintegy gratulációként.
2013. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ok.Köszi.
2013. jan. 16. 12:46
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi, ha mentünk babalátogatóba vkihez, vittünk egy üveg italt a papának, egy bonbont,vagy csokit a mamának, és vmi apróságot a babának (de nem ruhát, mert nem kérdezősködöm a méretek felől, azt meg utálom, hogy itt egy 4 számmal nagyobb ruha, majd belenő). Ha közeli volt a baba, akkor még valami pelenkát, és popsitörlőt is tettem a csomagba.
2013. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Pelenkának akkor örültem, ha megkérdezték, milyet használunk. Popsitörlőnek, babakozmetikumnak nem igazán örültem, mikor mindenféle márkát hoztak. Én sok helyről kaptam rugdalózót, 1-2 számmal nagyobb kombidresszeket. Ha mi megyünk babát látogatni, akkor anyukának csokit, apukának bort, testvéreknek kisebb játékot viszünk.

Legutóbb a babának vettem: egy plédet, 4 kombidresszt, 1 cs. pelenkát, egy cumisüveget, egy rágókát és egy csörgőt.

2013. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a pelenkának,fürdető,stb.-nek örültem,a ruhával könnyű melléfogni.
2013. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!