Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismertek olyat, akinek a 6...

Bori7 kérdése:

Ismertek olyat, akinek a 6 hónapos babája alig alszik napközben?

Figyelt kérdés
Az én fiam kb kétszer alszik napközben,de van hogy csak fél-fél órát.Hogyan vegyem rá,hogy még aludjon?

2013. jan. 22. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam baba koraban alig aludt nappal viszont ejszaka nagyon jo alvo volt. Kb 10 honaposan mar csak egyszer aludt napkozben kb. egy orat, ritkan masfelet, viszont este 7-tol aludt reggel 8-9-ig, ugyhogy egyaltalan nem bantam. 2 eves kora ota egyaltalan nem alszik nappal de ugyanugy alszik este 7-tol reggel 8-ig. Most mar ovis es az oviban meg sem probaljak letenni mert nincs ertelme. Mindig rajzol, szinez, gyurmazik vagy csendben jatszik amig a tobbi gyerek alszik. Vannak ilyen babak/kisgyerekek akiknek nincs nappal nagy alvas igenyuk. Sajnos nem egyszeru mert az ember nem tud kicsit feltoltodni napkozben. Sokszor mar vartam nagyon az este 7 orat.
2013. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ismerek olyant,en vagyok:))))szuletese ota igy alszik,most 8 honapos.Kb 2 hete kezdett napi 3 szor 1-1orat aludni es ejjel is 2 szer ebred ""csak""a szokasos 7-8 helyett.Megoldast nem talaltam de ha igy marad ahogy most van akkor meg leszek elegedve.
2013. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam,h más baba is hasonlóan keveset alszik,bár nálunk éjszaka is csak 9-10 órát alszik. De nem nyafog,csak én aggódom,h nem-e többet kellene még ilyen korban.

köszi a választ!

2013. jan. 22. 17:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia,az én lányom is ilyen.6 hós,2x 30percet alszik,nehezen bírom,mert semmire sincs időm és pár percig sincs el a játékaival. Kétségbe vagyok esve,h csak ennyit alszik.
2013. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Ded tavaszi, nyáron következett be a nem-alvás, aztán ősztől alszik, de csak ha vele vagyok, egyedül 10-15 perc után felébred. Altatási módszereim: 1. fekszünk az ágyon, szoptatom és végig mellette vagyok (esetleg én is alszom, máskor olvasok. Már túl vagyok pl. A Karamazov testvéreken.), 2. Bondolinóba teszem (az olyan, mint a mei tai) hátra, és sétálunk, 3. B-ba teszem előre, ülök, és közben boldogan gépezek, mint most:). Tudom, h nem a leg-anyabarátabb, de örülök, h így legalább alszik, és én is pihenek, nem egy nyűgös gyerekkel sz*rakodom egész nap, már bocsánat, aki maga is szenved, h nem tud aludni.......
2013. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, utóbbit csak arra írtam, h mielőtt erre ráálltam, voltak napok, h órákat töltöttem ringatással, de ha letettem, 10 perc után fenn volt, ami nagyon kudarcdús érzés.
2013. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2x20 percet szokott aludni napközben.
2013. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Off,bocsi,megkérdezhetem tőletek,h a ti babáitok ezt a kevés alvást mindig ugyan abban az időben produkálja,tehát pl. 10kor,16órakor? Mert mindenkinek van rendszere,de az én babám akkor alszik napközben mikor sikerül. Nem megy máshogy!:-S
2013. jan. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4-es vtam.
2013. jan. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nincs fix időpont,hogy mikor alszik,attól függ reggel mikor kelt fel. De az tuti,egyet még délelőtt és egyet délután. Ez a fekve szopi és elalvás be szokott nekem is jönni,vagy néha a MT-ban- babakocsiban mindig alszik :) És ha ülve szoptatom és elalszik,akkor jobb esetben megy az ágyába és akkor alvás.DE előtte még egy kis ringatás,aztán letéve egy kis hátsimi.... DE olyan volt,h én nem voltam a közelben és anyukám tette le aludni és neki szinte simán elaludt!!! Csoda

Kitartást mindenkinek!

2013. jan. 23. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!