Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Bethesda kórház folyosóján...

A Bethesda kórház folyosóján szoptassak?

Figyelt kérdés
Oda kell mennünk neurológiai vizsgálatra. Nem tudom,hogy hogyan etessem meg ott a babámat,mert ha itthon fejek le tejet kihűl mire kéne. Első babám,ezért problémázok ezen és nem tudom előkapni a cickót csak úgy. Eltakarni vagy betakarni a babám és a mellem nem működik,jár keze-lába sokszor.
2013. jan. 23. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valahol biztos megtudják melegíteni pl büfé.
2013. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyermek neurológiai vizsgálatra mentek, akkor tuti van valami olyan elkülönített terület, ahol zavartalanul lehet szoptatni.
2013. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne a folyosón,diszkréten?Kendő alatt járhat a keze lába nyugodtan a melledet takarod el.
2013. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hidd el ha ehes lesz es uvolteni fog, az fog zavarni a legkevesbe, hogy mas latja. Tapasztalat en is voltam igy, csak mashol, elmentunk a folyoso legvegebe, ott ult egy neni, megkertem, hogy meg szeretnem szoptatni a kicsit, nem menne e egy kicsit felre, mert a picur igy nem tud enni, es nem volt gond
2013. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nekem kéne kicsit bátrabbnak lenni,végülis egy gyermekkórház...
2013. jan. 23. 15:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk, mindenhol van egy függönnyel lekerített kis zug paddal, pelenkázóval, én ott szoptattam.
2013. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt tényleg van függönnyel elkerített pelenkázó rész, másrészt meg nehogy már bárkit zavarjon egy gyerekkórházban egy szopizó csecsemő.

Mi sajnos sokat jártunk ott az utóbbi hónapokban, amikor még nem vettem észre a pelenkázót, elvonultam egy sarokba, hátat fordítottam, aztán kész.

2013. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor megszoptatom ott,nagyon köszönöm!
2013. jan. 23. 15:48
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen, szoptasd a folyosón , ha nincs más lehetőség. Az a természetes és nem az, hogy előre lefejt tejjel szaladgálsz, és próbálod melegítgetni. Ha bárkit zavar, hogy a babád a közelében szopizik, az fáradjon arrébb. A férjem pl. támogatja, hogy bárhol szoptassak, ahol én jónak látom, pl parkban , rendelőben. Amikor pedig a mi közelünkben tettek mellre egy kisbabát a rendelőben ő addig félrevonult. Egyetért a szoptatással, de zavarja, hát odébbmegy. Előtte próbáld ki otthon, ha megpróbálsz diszkréten szoptatni egy bővebb pólóben, akkor mi látszik.
2013. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazad van,köszönöm!
2013. jan. 23. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!