Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért megy nehezen az esti...

Miért megy nehezen az esti altatás?

Figyelt kérdés
Ebéd után csak lerakom és elalszik. Este viszont 1 órát bent kell ülnöm a szobájában, különben sír. 13 hónapig csak letettem fél 8-kor és reggel 7-kor kelt. 2 hónapja viszont borult minden. Nem akar elaludni és végig sem alussza az éjszakát. Mit csináljak?
2013. jan. 23. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a foga vagy valami más oka van? Nem kezdett el járni? mozgásfejlődés vagy ilyesmi? szerencsés vagy egyébként hogy 11 hónapig így ment :).
2013. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hat egyebb tanacsom sajnos nincs csak megprobalni tulelni, ennyi idos korban tapasztalatom szerint minden babaval igy van, kivetelrol meg eddig nem hallottam. MOst jon ra hogy anya nincs mindig, az esti elalvas az egy hosszabb elvalas anyatol. Nalunk pont igy volt, aztan egy honapjara ra mar a nappali altatas is eltart 20 percig. Es ha bele gondolok, minden nagyobb gyereknek kell ido az elalvashoz, ahogy neked is. Lassan majd azert rajonnek, hogy aludni jo, csakhat legyen aki kibirja. Aztan zavarhatjak a fogacskak is.
2013. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 hónapos és 16 foga van már. Eddig én is a fogra gyanakodtam, mert egyidőben kezdtek kijönni a szemfogak. De már mind a 4 kint van és még mindig tart ez a ceremónia.:( Remélem hamar túlesünk mi is ezen a szeparációs szorongáson.
2013. jan. 23. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Bébifénnyel nem próbálkoztál még? Vagy azt is már kipróbáltad?
2013. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és az őrlők? nem mocoroghatnak?
2013. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A légzésfigyelőn van jelzőfény, próbáltam. Így alszik el, mert így lát, ha felül az ágyban. De az éjjeli kelésben nem segített.

Nem látok annyira hátra. Meg azok sokkal később szoktak jönni, nem?

2013. jan. 23. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!