Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj lehet, ha már majdnem 3...

Baj lehet, ha már majdnem 3 hónapos lesz a babám, amikor eljutunk ortopédiai szűrővizsgálatra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem is kell hamarabb menni. Sőt, úgy emlékszem, hogy a 3 hónapos státuszon adták a beutalót, még utána kértem időpontot, tehát 3 és fél hónapos volt a lányom, amikor mentünk.
2013. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A csípőultrahangra gondolsz? Mi pont 4 hónaposan voltunk, de voltak rajtunk kívül 1-2-3, sőt még 5 hónapos babák is.
2013. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ultrahangot csináltam a hasi és kutacs ultrahangon,minden rendben volt.Nálunk 2 hónaposan kell menni ortopédiára,de a mai időpontot le mondtam,itt nagy hóvihar volt és nem mertünk autóval elindulni.Csak február 20ra kaptunk időpontot,akkor már majdnem 3 hónapos lesz,remélem nem lesz gond.
2013. jan. 23. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
semmi gond nem lesz, ne aggódj. van, aki csak ilyenkorra kap időpontot. még, ha vmit ki is mutatnak, pl hogy kötött a csípője, az is idővel javul még magától is. olyan nagy baj meg biztos nincs, az már kiderült volna
2013. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, mi is csak ekkorra kaptunk időpontot pedig hónapokal ezelőtt kértünk. Rá is kérdeztem az orvosnál hogy nem gond-e hogy már ilyen idős lesz, és azt mondták, nem.
2013. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 hetesen és 3 hónaposan kellett.Nekünk akkorra adtak időpontot,mikor már 3hónapos múlt volna.Gyerekdoki mondta,fogjuk és menjünk oda és ennyi.Kb 5hetesen vittük el,és 3hónapos 1hetesen a kontrollra.Max azért lehet baj,mert ha ficamos,már tornáztatni kell hamar.
2013. jan. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!