Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hordozóról? 3 hónapos babának lesz.

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 23. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem eszméletlen drága:).

Három hónapos babát inkább kendőben hordozz még:), vagy ha attól nagyon idegenkedsz, ennyi pénzért inkább kendő anyagú, állítható mei tai- t keress(pl. Hop Tye)

Linkelek egy cikket, ami leírja, miért(nem csak az újszülöttekre vonatkozik, hanem a még mászni, járni nem tudó gyerekekre is):)

[link]

2013. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Azért ezt választanám, mert sokkal olcsóbban tudnék hozzájutni.
2013. jan. 23. 22:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor inkább egy zsömbit vegyél, jó sokáig tudod használni.
2013. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
szerintem teljesen jó és nem olyan drága, én ennél valamivel többért vettem annó.
2013. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én nem ilyet használtam, hanem a liliputinak a csatos hordozóját, de szerintem kb ugyanazt tudja.

Amelyikben van szűkítő azt lehet már használni, kb fél éves korától használtam a simát a kisfiamnál. Nálunk semmilyen kendő nem vált be, de ez egy álom. Szerette ő is és én is, nem éreztem a súlyát, egy évesen sem okozott semmi nehézséget ha előre kellett kötnöm, sőt. Szinte mindig elaludt ha abban mentünk valahova és jó volt így összebújni. 2 kattintással felvettem vagy lecsatoltam a gyerkőcöt ha elaludt.

Ha sokkal olcsóbban jutsz hozzá akkor nyugodtan vedd meg.

2013. jan. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drága, de olyan széles a terpesze, ogy 1 év alatti babánál tuti kényelmetlen lenne a túlterpesztés miatt. Válassz inkább hrdozókendőt, azzal nem lehet melléfogni!
2013. jan. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen. Nem annyira kenyelmes es fix a labszelessege, ugyhogy vettem inkabb liliputi csatos hordozot. Az egy alom! Nem erzem a baba sulyat, van benne ujszulott hordozo resz is, nagyon konnyu felvenni. Igaz sokkal dragabb de megeri, sokaig lehet hasznalni. Nekem ez a meitai nem annyira valt be. Kendom is van, azt a babam se szerette, meg en se, maceras.
2013. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a mei tai, nagyon szeretjük a babám is és én is. 3 hónapos korától hordozom benne, most 1 éves. Az elején kb 5 hónapos koráig békában volt benne a lába a széles terpesz miatt, amikor belenőtt, akkor tettük ki oldalra. Kényelmes volt neki, mindig nagyot aludt benne, és nekem is könnyű hordoznom.
2013. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha butaságot kérdezek, de milyen az a "béka"?
2013. jan. 24. 23:08
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A két lába fel van húzva a hasa alá, mintha zsugor ülésben lenne. Kb. ilyen pózban volt a pocakban is :)
2013. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!