Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha néha mérges vagyok a...

Baj ha néha mérges vagyok a babámra?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok mérgesek lenni a babátokra?Nekem 5,5hónapos a fiam,és már egy párszor mérges voltam rá,utána viszont olyan lelkiismeret furdalásom van,hogy mérges voltam rá,mert alapból egy tündéri,vidám mosolygós baba,csak az alvással vannak gondjai.Azon szoktam felhúzni magamat,mint pl,ma is elmentünk sétálni /eközben mindig elalszik/ 10:30kor,ekkor én bemegyek a boltba,és direkt kerülővel megyek hogy elaludjon jól.Hazaértünk 11:15kor éppen csak elmentem pisilni,és már sírt is.Jó akkor kint az udvaron toszigáltam egy kicsit,úgy sem volt jó neki,aztán el kellett menni vele megint sétálni.Én nem olyan Anyuka vagyok aki addig sétál vele míg alszik,hanem mi minden nap megtesszük a szokásos kört,ő elalszik aztán kint marad a teraszon,én pedig addig csinálom a dolgomat.Nem tudom mitől lehet ez,pedig úgy viszem ki,hogy előtte már a cicin elaludt.Sokszor eszembe jut,hogy behozom de akkor kitolok vele,mert idebent nem szokott csak egy fél órát aludni,és akkor nyűgös lenne.Ti szoktatok így járni?
2013. jan. 24. 13:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az első babámnál én is néha dühös voltam. A másodiknál már nem zaklatom fel magam ilyeneken :)

Hagyok mindent a fenébe és játszom vele ahelyett, hogy egész nap altatni próbálom. Ha már látom rajta, hogy fárad, akkor altatom csak el.

2013. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!