Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehhez mit szóltok? Mentem...

Ehhez mit szóltok? Mentem volna be a kicsivel a dokihoz, erre szépen félrelöktek.

Figyelt kérdés

Nemrégiben történt az eset,röviden:kislányaim koraszülöttek voltak (ikrek),már itthon voltunk,amikor az egyiküknek begyulladt a szeme és hányt.Tesómmal vittem el a gyerekorvoshoz a három hetes csöppséget.Szépen kivártunk a sorunkat,ahogy illik (ezren voltak,kb. 2,5 órát vártunk,mire bejutottunk volna),mögöttünk is legalább voltak vagy 20-an.

Éppen kijött az utolsó beteg,aki előttünk volt,már a karomban volt a kislányom és mentünk volna be.Erre jött egy anyuka a kb. öt-hat éves lányával és se szó,se beszéd,begalopozott előttünk azon a néven,hogy nagyon rosszul van a gyereke...pedig a kislány a saját lábán jött be és az anyja még csak meg sem kérdezett semmit,az ajtót meg betette az orrunk előtt! A férje kint maradt a váróban...

Az orvosom tudta,hogy mi jövünk és már vártunk egy ideje.Kitessékelte az anyukát és behívott engem,akinek a koraszülött babája szintén rosszul van

,három hetes és várt vagy már 2,5 órát! (Azt hozzá kell tennem,hogy császárom volt,1,5 órát álltam a babám mellett...)

Erre még a nő férje nézett rám csúnyán,hogy mit képzelek magamról...a tesóm (férfi),majdnem be is szólt neki...

Ehhez mit szóltok,ti már jártatok így? Nagyon kiakadtam utána...

(Nem romák voltak)


2013. jan. 24. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elhiszem hogy ők is türelmetlenek voltak de azért egy 3 hetes baba mégiscsak előnyt élvez ha annak a másiknak nem SOSbe kell doki. Bunkók voltak. Ne foglalkozz velük sajnos van ilyen.
2013. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az ok,hogyha esetleg megkér rá,hogy nagyon rosszul van és hadd menjen be rögtön,de nem!! Ha már vártam 2,5 órát egy koraszülöttel,akkor most már azon a pár percen nem múlik,de hogy kilök az ajtóból,basszus...nem hiszem el!
2013. jan. 24. 16:12
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok. Bosszantó lehetett az biztos. Mondom nagyon bunkók vannak... Hiába szólt volna be tesód úgyis nekik állt volna feljebb. Okos enged...
2013. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
van úgy hogy olyan hirtelen történnek a dolgok hogy az ember kettőt se tud pislantani. Én is meglepődtem volna minthogy nekiessek. De nem egyforma a mentalitásunk.
2013. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is kiakadtam volna a helyedben! Nem értem az embereket. Se szó se beszéd beviharzik...

Én anno terhesen 3 órát álltam sorba egy táppénzes papírért, még le se engedtek ülni, tele volt a rendelő, a cigányok majdnem megvertek amikor előrementem az ajtóhoz. Aztán az asszisztens észrevett és kihozta a papíromat. Annyi időre se engedtek oda a cigányok az ajtóhoz, hogy legalább a papíromat kiadják! És még beszólogattak, hogy a terhesség nem betegség.

2013. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
MIért mi a fenét kellett volna csinálnom??? Egyik kezembe a gyerek,a másik kezemmel meg pofozzam meg vagy mit? Nem voltam még eléggé lefáradva a beteg lányom miatt,nem vártunk már 2,5 órát meg fájt a hasam is? Olyan gyorsan tette be azt az ajtót,hogy ihaj...
2013. jan. 24. 16:21
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kihívt volna az orvost házhoz, mint hogy a sok beteg közé vigyem a picit...
2013. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
ne húzd fel magad rajta. nyilván ő mindig top-on van... -.-'
2013. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos jártunk mi is, és én se tudtam szólni. Bár nem koraszülöttel voltunk, hanem szakrendelésen műtét után elég betegen. Délre voltunk berendelve. Hát annyi embert sose láttam egyben. A két évesem eléggé rosszul volt, de tartotta magát. 4 órát, mégegyzer jelzem 4 órát vártunk!!!!! Konkrétan jegyeztem ki jött utánunk. Kb 3 fele jött egy anyuka 7-8 éves körüli gyerekével. Dünnyögött fél óra miután, kínlódott mérgelődött. Már az volt idegesítő amit a nő művelt. Mi aki már hosszú órák óta ott vártunk. A gyereke láthatólag beteg volt, de szépen várt. A 2 évesem meg a más kicsije is már sokszor sírt.De mondhatni türelmesek voltak ők is. Épp mi következtünk, erre a nő elkezdett durrogni, hogy az ő fia rettentő szarul van, ők következnek, és már be is lépett. Hát szívem szerint kitéptem volna mérgembe, de én is úgy voltam hogy egyszerűen nem tudtam mit tenni, nem volt rá időm. volt is felháborodás, hisz mindenki tudta mi jövünk. Persze azt nem írtam, hogy 37 hetes terhes voltam akkor, nem álltam tolongani az ajtóhoz, de hangosan beszéltük a többiekkel, hogy mikor ki jön.

Amikor kijött a csaj halottam a váróban volt felháborodás.

Sajnos van ilyen. Sok anyuka azt hiszi, csak ők léteznek, csak nekik van bajuk.

2013. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Szégyellje magát. Ne érdekeljen, nehogy már még Te érezd magad rosszul miatta!

Büdös bunkó az ilyen, nem volt gyerekszobája. Ennyi! Te pedig úrinő maradtál, mert nem szóltál be, pedig minden jogod meg lett volna, légy rá büszke!

2013. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!