Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden koraszülött babát...

Minden koraszülött babát féléves korig minden hónapba el kell vinni szemészetre?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi még nem voltunk.2 hós a babám.

Gyerekdoki küldött?

2013. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy. Mi kb fél évente jártunk. Talán akkor kell ha van valami baj.
2013. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kellett.Mi 7 hónaposan vittük először könnycsatorna átmosás miatt.
2013. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 1x kellett vinni, mert 4 napig kapott oxigént. Az oxigén károsíthatja a szem ereit - ROP, ezt nézték akkor a babámnál. Mivel nem találtak nála semmit ezért nem kellett vinni többé. De a kórházban feküdtem együtt olyan anyukákkal, akiknek a babája tovább kapott oxigént és nekik többször nézték a baba szemét.
2013. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha orvos mondta, hogy így kell tenni akkor igen. De ha csak úgy gondolod, akkor nem hiszem. Én koraszülött látássérült gyerekekkel foglalkozok, de ilyenről még nem hallottam, de hozzáteszem, hogy 3 éves kor utáni gyerekekkel vagyok. HA viszont orvos mondta az ilyen gyakori vizsgálatot, akkor mindenképpen tartsd be mert hidd el még nagyon nagyon sokat tudnak segíteni ha gond van, később már nem lehet mit tenni.
2013. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már 5 hos a babám eddig minden honapba kellett vinni vizsgálatra azt mondták 6hós koráig mivel koraszülött.mindig minden vizsgálatnál mindent rendben találtak.
2013. jan. 25. 09:44
 7/7 A kérdező kommentje:
szüléskor sem volt semmi gond
2013. jan. 25. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!