Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyivel jobbak a drága...

Mennyivel jobbak a drága fisher price játékok az olcsóbbaknál? Nekem nincs azokra pénzem de nem hiszem, hogy e miatt valamiről lemaradna! Vagy mégis?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Azon kívül,hogy akár 3-4 gyereket kiszolgálnak,mert tényleg tartósak,nem kínai vackok amikről potyognak le az apró,pici részek,amit a gyerek simán le tud nyelni.Valamint olyan szigorú bevizsgálásokon mennek át,hogy kizárt, hogy mérgező anyagot tartalmazzanak; abszolút nem balesetveszélyesek.

Valóban elég drágák,de okkal kérnek el érte ennyit.

Sajnos mi sem tudjuk megtenni,hogy több tízezer Ft-ot költsünk rájuk; így én legtöbbször használtan veszek és még így is olyanok,mintha újak volnának.

Persze vettünk is neki újat,de csak nagyobb eseményre(karácsony,születésnap,stb.).

2013. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az olcsóbb alatt nem kínait értek azt nem venném meg! csak azért elég drága neten meg hiába keresek annyira kis helyen lakunk mindig azért maradunk le mert közelebb is el tudják adni!
2013. jan. 24. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Első babánknak vettünk mindenféle FP játékot, egyéb drága, készségfejlesztő játékot. A fiam viszont szívesebben játszott a mi dolgainkkal, üres műanyag flakonnal. Mikor először megfordult a hátáról a hasára, akkor éppen a billentyűzetet próbálta elérni. Szóval nem feltétlen kell drága kütyüket megvásárolni, mert nem biztos, hogy a babának is tetszik. :) Kis kreativitásssal sokszor többet érsz. Tehát elég ha olcsóbbat veszel, csak tényleg ne a kínai bóvli legyen.
2013. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem marad le semmiről,és a drága Fp játékok és a vacak kínai játékok között is vannak ám használható szép,és olcsóbb játékok nem csak a két véglet van,ezen kívül,szerintem felesleges több 10 ezerért ilyen fejlesztő játékot venni,mint az az idióta kutya ami angolul énekel
2013. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik pár Fisher-Price termék, például biztosan meg fogom venni az egyik játszószőnyegüket, a pihenőszéket és még valami falra vetítősben gondolkodok, de az nem biztos. Valószínűleg használtat fogunk venni, ha találunk olyat árban és minőségben. Ha meg nem találok, akkor megveszem újan, amúgy is több babát szeretnénk és van még két testvérem ahol várható még baba, akkor ha szükség van rá, akkor kölcsön adjuk. Szóval nem azt mondom, hogy csak F-P termékeket fogok venni a gyereknek, de nem látom előre a jövőt, így az is megeshet.
2013. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak egy FP játéka van, egy zenélő vonat. Az megérte a pénzt, mert hónapokig az első számú kedvence volt. Kedves dalocskát játszik, de a 100-dik alkalom után, inkább hallgattam volna a macska vernyákolást :-) A többi valahogy nem nyűgözött le, nem éreztük szükségét, más márkákat kerestünk. Ha nem veszel neki FP-t, nem lesz tőle semmi baja, nem lesz kevesebb, mint a többi gyerek.


Ez a kérdéskör ugyanaz, mint az építőkocka. gyereknek mindegy, hogy Duplo, Unico vagy Maxi Blocks. Egy a lényeg, színes, strapabíró legyen, és lehessen vele jókat építeni.


Alacsonyabb árkategóriában, de még jó minőségben rengeteg olyan játék van, ami tudja ugyanazt, mint az FP, legfeljebb más a formája.


Tényleg nagyon jó minőségű, szép játékok, de az ár egy részét már ebben az esetben a névért fizeted. A Simba is jó játékokat gyárt, és alacsonyabb árkategóriában.

2013. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát valóban jobb minőségűek, mint a nagy többség. Csak azért van a gyerekeimnek FP játéka, mert a karácsonyra kapott pénzt el kellett költeni:)

Kapott a kicsi egy okostelefont, a párom kíváncsiságból szétszedte. Nos, nem véletlenül kerül annyiba. Agyon van biztosítva, hogy nehogy leessen, kiessen belőle vmi, sőt úgy van kialakítva pl. az elem helye, hogy akárhogy nyálazza a gyerek, nem tud odajutni az elemhez.

Ettől függetlenül kizárt, hogy a gyereked bármiről is lemaradna azért, mert nincs ilyen játéka!

2013. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!